Beni Bırakma 23 Kasım 2018 Cuma 160. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 23 Kasım 2018 Cuma 160. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 23 kasım 2018 Cuma günü 160. Bölümü ile haftanın finalini yapmaya hazırlanıyor. Yine muhteşem bir bölümle bizleri ne tür gelişmeler bekleyecek, merak konusu. İşte Beni Bırakma 23 kasım 160. Bölüm özeti ve detaylar.

Sıla Tarık’ın evlilik yıldönümleri için sürpriz hazırladığını sanıyor… Zeynep Emre’nin Cansu’yla ayrıldığını öğrenince umutlanır ve yeniden bir araya gelebilmek için bir şansı olabileceğini düşünür. Emre’ye bebeği söyleyip birlikte kaçmak için bir fırsat yakalar.

Zeynep Bora’ya hiçbir şey çaktırmadan gitme planı yaparken Emre’ye bebeği söyleyip birlikte kaçmaları için bir fırsat yakalar. Bu arada Aslı da Zeynep’e yardım eder. Ama işler umduğu gibi gitmez ve Zeynep çok daha zor bir durumun içine düşer.

Arzu Sıla’ya her şeyi anlatacakken Tarık, Sıla’yı alıp eski evlerine götürür. Tarık her şeyi anlatmak için hazırlanırken Sıla olayı yanlış anlar, Tarık’ın evlilik yıl dönümü için sürpriz yaptığını düşünür ve O da bir sürpriz hazırlar. Ama asıl sürprizi Meltem onlara yapacaktır…

Etiketler: Beni Bırakma 160. Bölüm Özeti Beni Bırakma 23 Kasım 160. Bölüm Özeti Beni Bırakma 23 Kasım 2018 Cuma Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL