Beni Bırakma 235. Bölüm Özeti 29 Mart Cuma

Beni Bırakma 235. Bölüm Özeti 29 Mart Cuma

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma’da hüzün dolu bir hafta geçirdik. Zeynep bebeğini kaybetti ve Sıla hapse düştü. Beni Bırakma 29 mart Cuma haftanın finalinde neler yaşanacak, özet ve tüyolar yazımızın devamında.

Dizide Esin kendini kurtarmak için Cansu’yu feda etme kararı almıştı. Zeynep’e kurulan kumpas sonucu Zeynep bebeğini kaybetmiştir. Emre bebeğini kaybetmenin acısını yaşarken Zeynep ile ilgili aldığı haberle darma dağın olur.

Esin, Zeynep’in bebeğini düşürmenin sorumlusu olarak kendilerini görür. Bu konu ile ilgili de başlarının yanacağının farkındadır. Kendisini kurtarmak için Cansu’yu ortaya atacak ve onu feda edecektir.

Diğer taraftan Bora ile Zeynep’in boşanma davasında şok bir olay yaşanır. Bora davada herkesi şok edecek bir tavır takınır. Kerem ise Sıla’nın suçsuz olduğunu ispat etmek için uğraşır. Sıla ise en kötü koğuşa düşmüştür. Koğuşta çok sorunlu suçlular vardır. Beni Bırakma 29 Mart 235. Bölüm özeti ve tüyoları

Beni Bırakma ile ilgili olarak bazı detayları ve tüyoları dile getirelim. Diziye yakın zamanda yeni bir karakter giriş yapacak. Bu karakter gelen bilgilere göre hapishaneden bir karakter olacak. Esin’e yardım edecek olan bu karakter dizide bir süre yer alacak.

Zeynep ve Emre’nin arası kısa bir süreliğine bozulacak. Bazı sorunlar baş gösterecek. Bu gelişmeler hemen olmayacak. Zamanla dizinin bölümlerinde ekranlara gelecek. Zeynep bir daha çocuk sahibi olamaz diye bir gelişme yaşanacak.

Beni Bırakma haftanın son bölümü 29 Mart Cuma 235. Bölüm özetinde de ilginç detaylar ekranlara gelecek. Sıla hapiste çok sorunlar yaşayacak. Ölüm tehlikesi geçirecek ve hatta bıçaklanma sahnesi de çekileceği konuşuluyor. Özet ve tüyo bilgileri geldikçe yazımız güncellenecektir.

Beni Bırakma 235. Bölüm Özeti 29 Mart Cuma

Cengiz bazı sorunları kökünden halletmeye karar veriyor… Mahkemede Zeynep’ten boşanmayı reddeden Bora, annelik duygusu üzerinden ele geçirdiği Seher’i kendi kirli oyunlarına alet eder.

Emre ve Zeynep güzel günlerine dönmeye çalışırken Cengiz bazı sorunları kökünden halletmeye karar verir. Meltem birlikte kaldıkları koğuşu Sıla için cehenneme çevirir. Öte yandan Meltem, Tarık’ın kendisini affettiğini düşünürken önüne konulan belgeyle hayalleri yıkılacaktır.

Etiketler: Beni Bırakma 235. bölüm fragmanı Beni Bırakma 235. Bölüm Özeti Beni Bırakma 29 mart cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL