Beni Bırakma 26-27 Kasım 161-162. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Beni Bırakma 26-27 Kasım 161-162. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni bırakma dizisi tüm heyecan ve entrika dolu bölümleriyle izleyicisini büyülemeye ve ekran başına kilitlemeye devam ediyor.Uzunca bir süredir ekranlarda yer alan bu dizi ilerleyen bölümlerde de izleyicisini büyülemeye devam edeceğe benziyor.Oyuncularının göstermiş olduğu performans dizinin bu denli başarılı olmasının en büyük etkenidir. İşte Beni Bırakma 26 kasım 161. Bölüm özeti ve tüyoları…

161. bölüme geçmeden önce 160.bölümden kısaca bahsedecek olursak Cansu ile Emre’nin ayrıldığını öğrenen Zeynep Emre ile bir araya gelebilmeleri için yeniden bir şans doğduğunu düşünür ve bebeği söyleyerek kaçma fırsatı yakalar.

Aslı’nın da yardımıyla işlerin düzeleceğini düşünen Zeynep umduğu sonuca ulaşamaz ve daha kötü bir duruma düşer.

Arzu Sıla’ya herşeyi anlatmak isterken ummadığı birşey olur ve Tarık Sıla’yı alır ve eski evlerine götürür. Tarık’ın amacı Sıla’ya herşeyi anlatmakken Sıla bütün olan biteni yanlış anlar ve Tarık’ın ona evlilik yıl dönümleri için sürpriz yaptığını düşünür.O da buna karşılık olarak Tarık için bir sürpriz hazırlar fakat onlara asıl sürprizi Meltem yapmıştır.

161. bölüme geçecek olursak, Zeynep Aslı’yla yaptıkları planın işe yarayacağını  ve Emre’yle yeniden bir birliktelik kuracaklarını düşünür fakat işler umduğu gibi gitmez. Bora Zeynep’e olan ilgisini kanıtlamaya çalışırken kendi düşüncelerini bir kenara bırakarak hareket eder.

Diğer yandan Meltem’in kurduğu planlar sorunsuz bir şekilde işlemeye devam eder. Sıla ve Tarık yapmış oldukları tartışmalar sonucunda ayrılma noktasına gelir fakat Tarık Sıla’dan vazgeçmez.

Beni Bırakma 26 Kasım Pazartesi 161. Bölüm Özeti

Bora Zeynep için neler yapabileceğini ispatlıyor… Zeynep Aslı’yla yaptıkları planın işleyeceğini ve Emre’yle yeniden birlikte olacaklarını düşünürken, işler umduğu gibi gitmez. Bora kendi düşüncelerini yok sayma pahasına Zeynep’e olan sevgisi için neler yapabileceğini herkese ispatlayacak şeyler yapar.

Öte yandan Meltem’in planları kusursuzca işlemeye devam eder. Sıla ve Tarık büyük kavgalar sonucunda ayrılma noktasına gelir ama Tarık vazgeçmez.

[kirmizitext]BENİ BIRAKMA BÖLÜM ÖZETLERİ <<< TIKLA[/kirmizitext]

Beni Bırakma 27 Kasım Salı 162. Bölüm Özeti

Bora’nın planları sonucunda Emre, Zeynep’in iyi niyetli olduğunu düşünmekle bir kez daha hata ettiğini anlar. Zeynep yeniden mutlu günlerine döneceklerini hayal ederken büyük bir şokla karşılaşır.

Üstelik Bora, plan üstüne plan yaparak Zeynep’in hayatını gün geçtikçe daha da zorlaştırır.

Öte yandan Meltem, her geçen gün Tarık’ı kendisine biraz daha yaklaştırırken Sıla’yı da uzaklaştırmayı başarır. Sıla her şeyden vazgeçtiği esnada kader ağlarını örer ve sürpriz bir misafir tüm gidişatı değiştirir.

Etiketler: Beni bırakma 161. Bölüm neler olacak Beni Bırakma 26 Kasım 161. Bölüm özeti Beni Bırakma 27 Kasım162. Bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL