Beni Bırakma 26 Aralık 183. Bölüm Özeti ve tüyoları

Beni Bırakma 26 Aralık 183. Bölüm Özeti ve tüyoları

Yazar: Emre Beni Bırakma

Emre ve Bora arasındaki gizli savaş diziye damga vuran gelişmelerden. Bora’nın gizli geçmişi yavaş yavaş ortaya çıkarken Bora’da rahat durmamakta Emre’nin kuyusunu kazmaya çalışmaktadır. Beni Bırakma 183. Bölüm özeti, 16 Aralık Çarşamba detayları yazımızın devamında.

Emre Bora’nın hayatında bir ipucuna ulaşmıştır. Tabi şeytan Bora’da rahat durmaz ve Emre’nin bir işler çevirdiği şüphesi ile onun açığını bulmaya çalışır. Tabi bunu yaparken de Cengiz’e yakalanır. Cengiz bu durum karşısında oldukça sert bir tepki ortaya koyar. Bora bu olay sonrasında Emre’ye iyice kızar.

Esin ise Zeynep’in Vedat’ın kızı olduğu gerçeğini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir girişimde bulunur. Kerem ve Sıla cephesinde ise işler çıkmaza girer. Tarık, Kerem’in Sıla’ya sşkı ilan etmesi karşısında deliye dönmüştür. Kerem’in üstüne yürür. Gelişmeler sonucunda Tarık ve Sıla’nın evli olduğu ortaya çıkar.

Sıla bu olaylar ortasında kaldığı için çok üzülür. Kerem, Sıla’nın üzüldüğüne şahit olunca Tarık ile görüşmek için onun evine gider. Ancak bu karar hiçte doğru bir karar değildir, ortalık iyice karışır. Tüm bu olaylar Kıymet’in işine yarar.

Kıymet eline geçen bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer. Kıymet’in bu çıkışı Meltem ile yollarını kesiştirir. İkili yine Sıla’yı def edebilmek için kötü bir oyuna start verirler.

Beni Bırakma 26 Aralık 183. Bölüm özeti

Bora Emre’yi ortadan kaldırmak için planını gizliden gizliye yürütürken Emre de boş durmaz ve Bora’nın bütün oyunlarını açığa çıkartmak için planını devreye sokar. Tüm bunlardan habersiz Esin de DNA testi yaptırmak için Zeynep’in saçını almaya çalışırken tehlikeli oyunların tam ortasına düşer.

Sıla Tarık’tan kurtulmak için Kerem’i sevdiğini söyleyince Tarık bunalıma girer. Meltem’den boşanacağını söyleyip evi terk eder. Meltem çok kötü olur. Sıla’dan intikam almak için Kıymet’le iş birliği yapar. Sıla’nın hayatını alt üst edecek bir plan yaparlar.

Etiketler: Beni bırakma 183. Bölüm Özeti Beni Bırakma 26 Aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL