Beni Bırakma 26. Bölüm Özeti? 12 Şubat Fragmanı! (Yorum)

Beni Bırakma 26. Bölüm Özeti? 12 Şubat Fragmanı! (Yorum)

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizide Emre ve Zeynep cephesinde yaşanan hareketlilikler izleyenleri üzmeye başlamıştır. Mutlu bir evliliğe adım atacakken bu şekilde yanlış anlamaların ve ayrılıkların Emre Zeynep ilişkisini yavaş yavaş bitirme aşamasına getirmesi ve sonrasında yaşanan olaylar neler olacak? Beni Bırakma 12 Şubat Pazartesi özeti yayınlandı mı? Tüm bu soruların cevabı yazımızda.

Beni Bırakma 26. Bölüm Özeti? 12 Şubat Fragmanı! (Yorum)

Beni Bırakma dizisinde heyecan gittikçe artarken Yeliz’in planı başarılı olmuş Emre, Zeynep’in gerçekten para karşılığında birileri ile birlikte olduğuna inanmıştır. Bütün bu olaylardan habersiz olan Zeynep’i ise Emre tarafından yapılacak olan sürpriz bir hamle daha da şaşırtacaktır. Sıla ve Esma ise şirkette iken Tarık’a yakalanmaktan son anda kurtulurlar. Esma Tarık ile Sıla’nın evliliklerinin gerçek bir evlilik gibi olması için çabalamaktadır. Seher ise kullanmadığı bir evin içerisinde meydana gelen hareketliliği yanlış yorumlar ve evde hırsız olduğunu söyleyerek polise şikayetçi olur.

Beni Bırakma’da yaşanan bu gelişmeler Emre ile Zeynep ilişkisinin Esin’in oyunları ile bozulması herkesi üzerken asıl ikinci sıkıntı ise Tarık ile Sıla arasında yaşanacak olaylarda. Tarık Sıla ile resmiyette evlenmiştir. Bu durumdan ailesinin haberi yoktur. Yakın zaman içinde kopacak olan fırtınanın ayak sesleri ise Seher’in kullanmadığı evinde yaşanan olayların hırsızlık zannedilmesi ile yaşanacaktır. Sıla ile Tarık’ın evlilik olayının öğrenilmesi ile Meltem Sıla’ya kötülük yapacaktır. Öte yandan bu durumu hiç istemeyecek olan Tarık’ın babası Cengiz’in ise yapacakları merak konusudur.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma’da Zeynep suçsuzluğunu kanıtlayabilecek mi? Yoksa her şeyi kabullenip Emre’den ayrılacak mı? Sıla ile Tarık ilişkisini Tarık’ın ailesi ne zaman öğrenecek? Cengiz Sıla ilgili olarak ne yapacak? Meltem’in bu duruma tepkisi ne olacak? Tarık ile Sıla evliliğini kimse onaylamayacak mı? Tüm bu sorular yanıtını ilerleyen bölümlerde bulacak.

[saritext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma 26. Bölüm Özeti?

Zeynep tarafından köşeye sıkıştırılan Yeliz kendisinin Zeynep ile Emre’yi ayırmak için para karşılığı tutulduğunu itiraf eder. Esin ile Arzu ise Zeynep’in geri dönmemek üzere Emre’nin hayatından çıktığını düşünmektedirler. Zeynep ise bunu yapanlar ile yüzleşecektir. Sıla ise Meltem ile Tarık arasında olanları öğrenmiş ve kendi hayatını kurmaya karar kılmıştır. Tarık Sıla’nın bu aldığı karardan habersiz Sıla’nın farklı bir tepkisi ile karşılaşacaktır.

[mavitext]Beni Bırakma 27. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma 12 Şubat Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: beni bırakma 12 şubat fragmanı beni bırakma 12 şubat neler olacak beni bırakma 12 şubat özeti beni bırakma 26. bölüm özeti


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL