Beni Bırakma 26 Mart Salı 232. Bölüm Fragman ve Özeti

Beni Bırakma 26 Mart Salı 232. Bölüm Fragman ve Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Bora hapisten çıkmış ve her zamankinden daha güçlü ve daha tehlikelidir. Emre ve Zeynep geleceğe dair planlar yapsa da Bora’nın da onlar için farklı planları vardır. Beni Bırakma 232. Bölüm özeti, 26 Mart Salı neler olacak?

Yeni Bölüm özetine geçmeden önce dizi ile ilgili bazı eleştirilere yer verelim. Dizinin senaryosuna dair yine eleştiriler çok fazla. Dizinin biraz daha mantık çerçevesinde ilerlemesini isteyen takipçiler hiçte az değil. Hemen dizide geçen bazı mantık dışı konulara yer verelim.

Örneğin Sıla Meltem’i kaçırdığı sahnede Kerem Tarık’a peşlerinden gidelim dedi. Tarık ise yetişemeyiz dedi ve beklediler. Bir müddet bekledikten sonra peşlerinden gitmeye karar verdiler. Yine bir diğer sahnede çalışmayan araba Sıla bindiği anda çalışmaya başladı.

Beni Bırakma Zeynep’in o kadar olaydan, kötülüklerden sonra Cansu’ya güvenmesi de başlı başına bir saçmalık oldu. İyi karakterler neden bu kadar saf olur bilinmez. Kötü karakterlerin fazlalığı da seyirciyi bıktırmış gibi. Meltem, Kıymet, Esin, Cansu, Bora ve Aslan gibi kötü karakterlerin fazlalığı iyi karakterleri gölgede bırakıyor.

Beni Bırakma 26 Mart Salı 232. Bölüm Özeti

Cansu yine yaptı yapacağını ve Zeynep’in ayakkabısına yağ sürerek onun merdivenden düşmesine neden olmuştur. Cansu ve Esin’in kurdukları tuzak Zeynep’i erken doğum riskiyle karşı karşıya bırakır.

Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi?

Zeynep umutla, Cansu gerginlikle beklerken çıkan sonuç hangisini sevindirip hangisini darmadağın edecektir? Meltem Sıla’yı öldürmek için çabalarken kendi başına gelmedik kalmaz. Sıla yaşananlardan ötürü kendini suçlarken asıl büyük suçlama hiç beklenmedik bir yerden gelir!

Etiketler: Beni bırakma 232. Bölüm Fragman ve Özeti Beni Bırakma 232. Bölüm Özeti Beni Bırakma 26 Mart Salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL