Beni Bırakma 27. bölüm 13 Şubat Salı Özeti Analizi?

Beni Bırakma 27. bölüm 13 Şubat Salı Özeti Analizi?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizinin 27. bölümünden sonra en çok merak edilen konularından bir tanesi dizinin 28. bölümü oldu. 13 Şubat salı günü olacak olaylar hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 27. bölüm 13 Şubat Salı Özeti Analizi?

Beni Bırakma son bölümde Zeynep Yeliz’den her şeyi öğrenmişti. Esin ve Arzu ise Zeynep’in Emre’nin hayatından tamamen çıktığına inanmışlardı. Arzu artık Zeynep ile Emre’nin birlikte olmayacağına inanıyor. Esin ise büyük bir zaferi kutluyordu. Ancak Zeynep’in her şeyi öğrendiğinden habersizdiler. Zeynep kendisine atılan bu iftirayı bertaraf etmek için var gücü ile çalışıyordu. Öte yandan Sıla ise ise Tarık ile Meltem arasında olan münasebetten haberdar olmuş ve kendine yeni bir yol çizmeye karar vermişti. Tarık ise her şeyden habersiz Sıla’ya gelmiş ancak Sıla’dan aldığı tepki ile şaşırmıştı.

Beni Bırakma’da tüm bu gelişmeler yaşanırken 13 şubat salı günü özetinde ise; Zeynep suçsuzluğunu ispat etmek için Emre’nin evine gelir ancak Emre’den sert tepki almaya devam eder. Zeynep Emre’nin bu davranışlarına karşı vazgeçmez. Zeynep kendisine yapılanları hayal ederken geriye bir kaset gibi olayları sarar ve bu olayın yaşanmasında Cansu’nun bir payı olduğunu düşünür. Zeynep hiç vakit kaybetmeden Cansu ile Esin’e kendisine attıkları bu iftiranın hesabını soracaktır. Cansu ile Esin’in artık sonu yaklaşmıştır.

[saritext]Survivor 2018 2. Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma 27. bölümünde; Tarık Sıla’nın kendi başına bir hayat sürmesine izin vermez (Tarık’ta artık bir karar vermeli. Meltem mi Sıla mı?). Sıla ise aşkını toprağa gömüp kendi başına bakmalıdır. Artık okulu ile ilgilenmeli ve Tarık’ı hayatından tamamen çıkarmalıdır. Ancak kader o ki Sıla ve Tarık farklı yerlerde bir kez daha bir araya gelecektir. Sıla ile Tarık birlikte olabilecek mi? Zeynep Emre’ye suçsuz olduğunu kabul ettirebilecek mi? Selin’in oyunlarını Arzu ne zaman öğrenecek? Tüm bu gelişmeleri ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

[mavitext]11 Şubat Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 13 şubat neler olacak beni bırakma 13 şubat özeti beni bırakma 27. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL