Beni Bırakma 27 Mart 233. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 27 Mart 233. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Sıla ve Meltem arasındaki amansız mücadele devam ederken birilerinin canı yanmak üzeredir. Zeynep bebeğini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Beni Bırakma 233. Bölüm özeti, 27 Mart Çarşamba günü neler olacak?

Cansu ve Esin yaptıkları plan gereği Zeynep’in çocuğu düşürmeye çalışmışlar ve az da olsa başarılı olmuşlardır. Zeynep erken doğum riski ile karşı karşıya kalmıştır. Cansu hastaneden gelecek olan haberi gergin bir şekilde beklerken gelecek olan haber iki taraftan birisini üzecektir.

Meltem ve Sıla cephesinde ise Meltem Sılayı öldürmeye çalışsa da başaramaz. Başaramadığı gibi de kendi başına çorap örer. Sıla ise yaşananlardan dolayı kendisini suçlamaktadır. Asıl suçlama ise hiç beklenmedik birisinden gelir.

Beni Bırakma 233. Bölüm özeti, 27 Mart Çarşamba

Zeynep’i hastaneye yetiştirme de geç kalınsaydı her ikisi de ölecekti diyen doktor hemen Zeynep’İ ameliyata alır. Bora Emre ile hesaplaşmak için harekete geçer. Zeynep ise öğrendiği gerçekler sonucunda aklını yitirme notasına gelir. Öfke nöbetleri geçirir.

Bora ise Zeynep’in başına gelenlerden Emre’yi sorumlu tutar. Emreyle hesaplaşmak için öfkeyle harekete geçer. Meltem ise kendi düştüğü durumdan dolayı üzgün olacağı yere Sıla’nın düştüğü durma sevinir. Aslan ise şok bir hale Meltem’in karşısına çıkar. Kerem ise Sıla’yı aklamak için ipucu arar.

Etiketler: Beni Bırakma 233. Bölüm özeti Beni Bırakma 27 mart çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL