Beni Bırakma 27 Şubat Çarşamba 213. Bölüm Özeti ve Detayları

Beni Bırakma 27 Şubat detaylı özetini yazımızdan takip edebilirsiniz. Sizler için Beni Bırakma özetlerini ve ipuçlarını titizlikle takip edip sitemize ekliyoruz. Resmi özet bültenlerinin gecikmesinden dolayı yaşanan eksiklerimizden dolayı şimdiden özürdileriz. İşte Beni Bırakma 27, 28, Şubat özetleri.

Beni Bırakma 2013 ve 2014. bölüm özetlerine geçmeden önce hemen haftanın kısa bir özetini yapalım;

Patlama herkesin hayatını değiştirir. Bora ölür. Zeynep onları ihbar ettiğini düşünerek Cansu’ya saldırınca kardeş olduklarını binbir tv öğrenir. Cansu, kendisini Bora’nın vurduğunu her şeyi Bora’nın yaptığını söyleyerek Emre ve Zeynep’i hapisten kurtarır, böylece kardeşini sevdiğini kanıtlamıştır ama asıl planları çok başkadır.

Seher perişan halde Bora’dan bir iz bulmak için olay yerine gider ve bir sürprizle karşılaşır. Zeynep ve Emre hakim karşısına çıkar, talihin yüzlerine güldüğünü sandıkları anda açığa çıkan büyük sır Zeynep’in dünyasını altüst eder.

Herkes Bora’nın öldüğünü düşünürken, yardımına kimsenin tahmin edemeyeceği bir kişi koşturur. Diğer taraftan Meltem, türlü yalanlarla Kerem’in binbir tv kendisinden hoşlandığına inandırdığı Sevda’yı ona dair hamle yapmaya ikna eder.

Sıla da hafızasının kayıp olduğu dönemi hatırlatacak çok önemli bir ipucu bulur.Bu sırada Tarık da Meltem’in ne işler çevirdiğini öğrenme derdinde bir piknik düzenler. Meltem foyası meydana çıkacak diye tutuşmuşken Sıla da bir şeyler hatırlamaya başlar. Ama bu piknik Sıla, Tarık ve Kerem arasındaki dengeleri de değiştirir.

Beni Bırakma 213. Bölüm Özeti 27 Şubat Çarşamba