Beni Bırakma 28. Bölüm Özeti? 14 Şubat Çarşamba Analizi

Beni Bırakma 28. Bölüm Özeti? 14 Şubat Çarşamba Analizi

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizide Zeynep’in üzerine atılan iftirayı temizleme çabası ve Sıla’nın Tarık’tan ayrılma noktasına gelmesi olayları farklı boyutlara taşırken planları ile paraya kavuşmaya çalışan Esin’in nasıl bir strateji içinde olacağı merak ediliyor. Beni Bırakma 14 Şubat Çarşamba 28. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Beni Bırakma 28. Bölüm Özeti? 14 Şubat Çarşamba Analizi

Beni Bırakma’da Tarık Sıla’nın kendi başına bir hayat sürmesine izin vermez. Sıla ise artık aşkını kalbine gömüp kendi ayakları üzerinde durmaya karar vermiştir. Sıla bir iş yerine gider ve orada çalışmaya başlar. Ancak Tarık Sıla’yı takip etmiş ve çalıştığı yerde bulmuştur. Sıla Tarık ile konuşur ve artık kendi hayatına bakacağını bu şekilde bir kız arkadaşı olmasının ikisinin bir arada olmasını zorlaştıracağını söyler. Tarık’ın şüpheli hareketlerinden ise Meltem şüphelenir ve bir şeyler olduğunu anlar.

Beni Bırakma’da diğer taraftan Zeynep Emre’nin evine gelir ancak evde Arzu’nun tepkisi ile karşılaşır. Zeynep tüm olan biteni anlatmaya çalışsa da kimse anlamaz. Bu arada Cansu Zeynep’i sıkıştırarak Emre’den vazgeçirmeye çalışır. Bir sürpriz gelişme ise Zeynep ile Cansu’nun babası arasıda yaşanır. Zeynep ile Cansu’nun babası arasında kaynağı belli olmayan bir duygu yaşanır. Baba kız duygusu gibi.. Yoksa Zeynep Cansu ile üvey kardeş midir? Tüm bu gelişmeler ilerleyen bölümlerde belli olacakken Zeynep’in suçsuzluğunu ispat edip etmeyeceği merak konusudur.

[saritext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma 28. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak Tarık Sıla’yı bırakmayacaktır. Zeynep ise eninde sonunda suçsuzluğunu ispatlayacak bu arada belkide farklı sürprizler ile karşılaşacaktır. Zeynep’in tek umudu Yeliz’i bulmaktır. Diğer taraftan Emre gerçekleri öğrenip Zeynep ile birlikte olabilecek mi? Tarık Sıla’yı ikna edecek mi? Tüm bu gelişmeleri ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Siz Zeynep’in suçsuzluğunu ispat edeceğine inanıyor musunuz? Tarık ile Sıla arasında olabilecek bir ilişkiyi nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Emre Zeynep’i hayatından net olarak çıkartır. Esin ve ailesi ile Sayar ailesinin hastanede düzenlediği yemeğe davet edilir. Esin bu yemeğin Cansu ile Emre’yi evlendirme adına önemli bir adım olduğunu düşünürken Cengiz’in yemeğe Zeynep’i davet etmesi ile ortalık iyice karışacaktır. Zeynep’in kaydettiği ses cihazı beklenmedik kişilerin eline geçecektir. Tarık ise Sıla’nın okula konsantre olması için işine son verdirir. Sıla ise hesap sormak için Tarık’ın yanına gider. Sıla Tarık ile konuşurken olan bitene Meltem şahit olur ve beklenmedik bir hamle yapar.

[saritext]Beni Bırakma 29. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 14 şubat neler olacak beni bırakma 14 şubat özeti beni bırakma 28. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL