Beni Bırakma 28 Ocak Pazartesi 191. Bölüm Özeti, Yeni Hafta Neler Olacak?

Beni Bırakma 28 Ocak Pazartesi 191. Bölüm Özeti, Yeni Hafta Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma severler 3 haftalık bir aradan sonra yeniden beraberiz. Tabi üzülerek söylüyoruz ki dizi özetlerini bulmak çok zorlaştı. Artık resmi özet bültenleri ne yazık ki 1 haftadır yayınlanmıyor. Büyük uğraşlar ve duyduğumuz ufak tefek bilgi kırıntıları ile sizlere en doğru özeti ulaştırmak için çalışıyoruz. Beni Bırakma 191. Bölüm 28 Ocak pazartesi günü ekranlara gelecek.

Beni Bırakma 28 Ocak Pazartesi 191. Bölüm Özetini, tüyoları ve kulis bilgilerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Tabi tekrar altını çizmekte yarar var, dizi özetleri yayınlanmadığı için sizlere kusursuz bir özete yakın bir özet çıkarmaya çalışıyoruz. Bu konuda anlayış göstereceğinizi düşünüyoruz. Şimdi Beni Bırakma 28 ocak 191. Bölüm özetine geçelim.

Geçtiğimiz hafta bildiğiniz gibi Beni Bırakma 3 haftalık aranın ardından ilk defa ekranlara geldi. Vedat polise gidecektir ancak Esin’in akıllı manevrası ile Vedat polise gitmedi. Telefon meseli sayesinde Esin en azından şuan için kendisini sağlama aldı.

Tarık Sıla için babasını biler karşısına aldı. Meltem ise iyice dengeyi bozdu. Sıla’dan kurtulursam Tarın’ı elde ederim düşüncesi ile Sıla ile Kerem’in arasını yapmaya çalışmakta. Bu anlamda Kerem’e baskı kuruyor. Kerem ise artık Meltem’in bu baskılarına daha fazla dayanamayacak ve onunla işbirliğine yanaşacak.

Bora ve Emre kapışmasında ise Bora bir adım öne geçti. Sadık’ın gördüğü bir olayı Bora’ya anlatması işin içinde Emre’nin de olduğunun göstergesi oldu. Bu sayede Bora, Emre’nin karşısında elini daha da sağlamlaştırdı. Emre’nin attığı her adımdan daha önceden haberi olacak. Emre ise Bora’nın üvey annesinin anlattıklarını ifade gibi kağıda not etti. Ama bu Bora’nın hapse girmesine neden olmayacak ama şimdilik.

Beni Bırakma 191. Bölüm Özeti, 28 Ocak Pazartesi Neler Olacak?

Meltem her ne kadar bu durumu istemese de Kerem’in zorlaması ile Tarık’tan boşanmayı kabul eder. Ancak bu ilginç, şaşırtıcı gelişme çok büyük olayların başlamasına neden olacaktır. Meltem boşanmayı kabul etse de dünyayı Tarık ve Sıla’ya dar edecektir.

Emre ve Bora’nın ölesiye kavgası Zeynep içinde şok etkisi yapar. Bu ölesiye kavgaya Zeynep şaşırtıcı bir şekilde müdahil olur. Can havliyle şok bir karar ile öyle bir davranış segiler ki Emre bu olay sonrası ameliyat masasında yaşam mücadelesi verir. Bora ise olan olaylardan memnun olmuş gibi soğukkanlılık ile önemli bir karar alır.

Etiketler: beni bırakma 191. bölüm özeti beni bırakma 28 ocak pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL