Beni Bırakma 28 Şubat Çarşamba Neler Olacak? (38. Bölüm Özeti)

Beni Bırakma 28 Şubat Çarşamba Neler Olacak? (38. Bölüm Özeti)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma Atv ekranlarında heyecan içinde devam ederken Zeynep ve Emre’nin ayrılması işleri iyice karışmasına neden olurken, Meltem’in Sıla ile ilgili planları ise Tarık ve Sıla’nın bir daha bir araya gelmesini engellemeye yetecektir. Beni Bırakma 28 Şubat Çarşamba 38. bölüm özetinde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 28 Şubat Çarşamba Neler Olacak? (38. Bölüm Özeti)

Beni Bırakma son bölümde Zeynep ile Emre aynı hastanede çalışmak zorunda kalacaktı. Ancak bu duruma Emre yazdığı dilekçe ile son vermek istedi. Birde Esin ve Cansu’nun bu dilekçeden haberdar olması ile birlikte Vedat’a bu dilekçeyi imzalatmak için elelerinden geleni yaparlar. Bora ise Zeynep’i elde etmek için elinden geleni yapmaktadır. Sıla, Tarık ve Meltem üçgeninde ise Meltem elindeki tüm kozları oynamak için harekete geçmiş ve Tarık ile Sıla’yı ayırmayı başarmıştı. Peki 28 Şubat Çarşamba günü neler olacak?

Beni Bırakma 38. bölümünde ise; Bora peşini bırakmadığı en büyük hayali Zeynep’e, Zeynep’in çok savunmasız bir halinde iken kavuşmak üzeredir. Bora’nın sıkıntıya düşmüş ve yardım bekleyen Zeynep için planları vardır. Zeynep’in annesi Hülya ise Zeynep’in gidiğinden dolayı çok üzgündür ve vicdan azabı çekmektedir. Hülya hiç yardım istemeyeceği birinden Emre’den Zeynep’i bulmak için yardım ister.

beni bırakma 28 şubat çarşamba özeti

Beni Bırakma 28 şubat özetinin devamında; Esin ile Cansu Zeynep’i hastaneden kovduracak dilekçeyi Vedat’a imzalatmak için kırk takla atarlar. Meltem ise tahmin edemeyeceği kadar büyüyen kirli planı sayesinde Sıla’yı, Tarık’tan uzak tutmayı, yanına yaklaştırmayı başarmıştır. Sıla kendisini kurtarmak için Tarık’tan yardım istediğinde Meltem sebebiyle artık her şey için çok geçtir. Tarık ile Sıla bir arada olabilecek mi? Emre Zeynep’i bulabilecek mi? Beni Bırakma 38. bölüm analizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma’da heyecan 38. bölümde de giderek artarken dizimizin başında bir araya gelen ve mutlu olan Sıla ile Tarık ve Zeynep ile Emre çifti çevrenin etkisi ile sevgileri kökleşmeden ayrılmıştır. Bu durum birbirlerine olan güvensizliklerinden ve bir birlerini yeterince tanımadıklarından da kaynaklanmaktadır. Dizide açıklanmayı bekleyen konulardan bir tanesi ise Zeynep’in Vedat’ın kızı olup olmadığıdır. Bunun ile ilgili yazımızı aşağıdaki başlığa tıklayarak konu ile ilgili yorumumuza ulaşabilirsiniz. Sizce Zeynep ile Emre bir araya gelebilecek mi? Sıla Tarık ilişkisinin sonunu nasıl görüyorsunuz?

[saritext]Beni Bırakma 39. Bölüm 1 Mart Özeti? Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Beni Bırakma Zeynep Vedat’ın Kızı mı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 28 şubat neler olacak beni bırakma 28 şubat özeti beni bırakma 38. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL