Beni Bırakma 29. Bölüm Özeti? 15 Şubat Perşembe Analizi!

Beni Bırakma 29. Bölüm Özeti? 15 Şubat Perşembe Analizi!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan Beni Bırakma ilgiyle takip edilirken Zeynep’in aklanma mücadelesi bu bölümde de devam edeceğe benziyor. Beni Bırakma’da Sıla ve Tarık’ın durumundan şüphe duyan Meltem ne yapacak? Arzu oğlu Emre’yi düşmanlarına karşı koruyabilecek mi? Esin’in zengin olma hayalleri suya mı düşecek? Beni Bırakma 15 şubat perşembe 29. bölümü ile ekranlarada olacak.

Beni Bırakma 29. Bölüm Özeti? 15 Şubat Perşembe Analizi!

Beni Bırakma’da Emre artık Zeynep’i hayatından net olarak çıkarmıştır. Esin ve ailesi ise Sayar ailesinin hastanede düzenlediği yemeğe davetlidir. Esin için bu yemek çok önemlidir. Esin sonunda istediği hayata kavuşmak üzeredir. Esin için bu yemek Emre ile Cansu’yu evlendirme yolunda büyük önem arz etmektedir. Ancak ortada bir sorun vardır. Cengiz bu organizasyona Zeynep’i de davet edince ortalık karışır. Zeynep’in gelişi Emre’yi şok etmiştir. Emre Zeynep’i hayatından çıkarmaya çalışsa da bir şekilde Zeynep hep var olacaktır.

Zeynep Esin ve Cansu’nun ne konuştuğunu anlamak için çantalarına ses kaydı koydurmuştur. Esin ve Cansu’nun Zeynep’e yaptığı tüm kirli planları kaydeden ses kayıt cihazı beklenmedik birinin eline geçer. Bu arada diğer iki aşığımız Sıla ve Tarık cephesinde ise işler karışmaya başlar. Tarık Sıla’nın okuluna konsantre olması için işine son verdirir. Sıla ise tüm bu olanların hesabını sormak için Tarık’ın çalıştığı yere gider. Sıla hararetli bir şekilde hesap sorarken Tarık Sıla’yı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Sıla’nın sakinleşmesini Meltem sağlayacaktır. Meltem olan biteni duyar ve beklenmedik bir tepki verir.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma 29. bölüm özeti henüz resmi olarak yayınlanmadı. Ancak bizler Beni Bırakma’da neler oluyor bir değerlendirme yaparsak; Zeynep kendi suçsuzluğunu ispat noktasında son noktaya gelmek üzeredir. Bu durum sonrası Zeynep kaçan Emre kovalayan olacaktır. Diğer yandan Esin’in tüm yaptıkları ortaya çıksa bile Esin’in elindeki en büyük koz Arzu’nun akrabası ile olan münasebetinden dünyaya gelen Tarık’tır. Bu olayı Cengiz’in duyması Arzu’yu bitirir. Bu yüzden Esin Sayar ailesinde hep var olacaktır. Farklı kötülükler ile yoluna devam edecektir. Bundan sonra Meltem Sıla ile uğraşacaktır. Sıla ile Tarık arasında bir ilişki olduğunu anlayacak. Bu ilişkinin her ne kadar iyi niyetle olduğunu bilse de Sıla’ya hayatı zindan edecektir. Siz Beni Bırakma’da meydana gelen son gelişmeler ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Beni Bırakma 29. Bölüm Resmi Özeti:

Aslı, Zeynep’e eskortluk iftirası atan Esin’i deşifre edecek olan ses kaydını Zeynep’e ulaştırmayı başarmıştır. Zeynep artık kendini Emre karşısında aklayabilecektir. Zeynep’in elinde olan ses kaydını duyan Esin için ise vakit artık çok geçtir. Meltem Tarık ve Sıla’yı bir arada görmüş Tarık ile yüksek bir gerilim yaşar. Tarık ile Sıla yüzünden arasını bozmak istemeyen Meltem Sıla’ya haddini bildirecek bir hamle yapar.

[mavitext]Beni Bırakma 30. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 15 şubat perşembe özeti beni bırakma beni bırakma 15 şubat perşembe özeti beni bırakma 29. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL