Beni Bırakma 29 Ocak Salı 192. Bölüm Özeti; Emre ameliyattan çıkıyor!

Beni Bırakma 29 Ocak Salı 192. Bölüm Özeti; Emre ameliyattan çıkıyor!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma heyecanlı bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Beni Bırakma 192. Bölüm özeti ve detaylarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Ben Bırakma’nın önceki bölümlerinde Meltem Tarık’a her ne kadar karşı durmaya çalışsada Kerem onu zorlamaktadır. Kerem’in zorlamaları sonrasında boşanmayı kabul eder. Ancak son dakikada bir gelişme olmuş ve Meltem bu gelişme sonrasında eline büyük bir koz geçirmiştir.

Bora ve Zeynep tarafında ise olaylar hiç durulmamaktadır. Bora ve Emre’nin öldüresiye kavgasına şahit olan Zeynep çok korkmuştur. Can havliyle Emreye karşı bir harekte yapar. Bu harekte Emre’nin canına mal olacaktır. Emre apar topar hastaneye kaldırılmıştır. Ölümle burun buruna gelen Emre zor bir ameliyat geçirir.

Beni Bırakma 192. Bölüm Özeti-29 Ocak Salı

Emre geçirdiği zorlu ameliyattan sağ salim çıkmayı başarır. Zeynep sevdiği adamın hayatta kalmasının mutluluğunu yaşayamadan Bora’nın suçu üstlenmesinin şokunu yaşar.

Bora ise her ne kadar içeri düşmüş olsa dahi karşısındaki en büyük tehlikeyi bertaraf etmenin sevincini yaşarken Sadık’tan gelen bilgiyle yıkılır!

Esin, öz kızını para için kaçırdığı ortaya çıkınca Cansu’ya bir darbe daha indirmekten çekinmez. Meltem ise boşanma davaları görülürken Tarık için büyük bir sürprize imza atar.

Etiketler: beni bırakma 192. bölüm özeti Beni Bırakma 29 Ocak salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL