Beni Bırakma 3-4 Aralık 166. 167. Bölüm Özeti, Neler Olacak?(Pazartesi-Salı)

Beni Bırakma 3-4 Aralık 166. 167. Bölüm Özeti, Neler Olacak?(Pazartesi-Salı)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Daha önceki bölümlerde Zeynep’in bir karar aşamasında olduğunu söylemiştik. Beni Bırakma 166. bölümde Zeynep Emre için bebeğinden vazgeçiyor. İşte 3 Aralık Pazartesi Beni Bırakma dizisi 166. bölüm özeti.

Zeynep Emre’nin hayatını kurtarmak için karnındaki bebeğinden vazgeçmek zorunda kalıyor. Sıla ve Tarık cephesinde yeni olaylar vuku bulmuştur. Sade Tarık bundan böyle beraber çalışmaya başlamışlardır. Sıla Tarık’tan bir söz alır. Bu söz gereği Tarık Sıla’nın eski karısı olduğunu hiç kimseye söylemeyecektir.

Sıla için artık eskisinden daha zor Yeni Bir hayat başlamıştır. Tarık ve Sinan birbirinden uzak bir yaşam sürmektedir. Tarık Sıla için endişelenmektedir endişelerinde de ne yazık ki haklıdır.

Etkisiyle Zeynep karnındaki bebeğin den vazgeçmek zorunda kalır.Emre’nin hayatını kurtarmak için karnındaki bebeğinden vazgeçen Zeynep bebeğini aldırmak için hastaneye gider. Ancak bebeğini aldırma sırasında Bir fırsatını bulan Zeynep oradan kaçar. Bu durum karşısında Bora ise çılgına döner.

Diğer taraftan Emre ise Zeynep’in karnındaki bebeğin babası olduğundan emin olmuştur. Zeynep eve bebeğine kavuşmak için Zeynep’in peşine takılır. Beni Bırakma 4 Aralık 167. bölüm özeti birazdan devam edecek.

4 Aralık Salı Beni Bırakma 167. bölüm özeti– 167. Bölüm: Meltem yaptıklarıyla Tarık’ı etkilemek isterken onun kendisinden daha da uzaklaşmasına sebep olur. Yine de yeni hamleler denemekten vazgeçmez.

Sıla savrulduğu yerden hayata yeniden tutunmaya ve Tarık’ı kendisinden uzaklaştırmaya çalıştığı esnada karşısına bir başka aşık çıkar. Zeynep Bora’nın engellemesiyle Emre’ye kavuşamaz ancak Hülya, Zeynep’in kızının yanından ayrılmasına izin vermez. Emre, Zeynep’in hiç beklemediği bir yer ve zamanda karşısına çıkmayı başarıp büyük sırdan bahseder.

Etiketler: beni bırakma 166. bölüm özeti beni bırakma 167. bölüm özeti beni bırakma 3 Aralık Pazartesi özeti beni bırakma 4 Aralık salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL