Beni Bırakma 3 Nisan 238. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Beni Bırakma 3 Nisan 238. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisi Atv ekranlarında devam ediyor. Zeynep çocuğunu kaybetti ve artık bebeği olmayacak. Tabi bu durum Beni Bırakma izleyicilerini de haliyle üzdü ve biraz da kızdırdı. Beni Bırakma 237. Bölüm Özeti, 2 Nisan Salı neler olacak?

Zeynep’in bebeğini kaybetmesi diziye olan eleştirileri de arttırdı. Birçok izleyici “bu kadar kötülüklerle dolu bir senaryo yazılmaz” diye tepkilerini belirttiler. Sıla’nın pasif oluşu sürekli ezilmesi de başka bir eleştiri nedeni oldu. Beni Bırakma 237. bölüm özetine geçmeden önce diziye karşı bazı eleştirilere göz atalım.

İzleyici daha güçlü bir Sıla görmek istiyor. Sıla’nın haksızlıklara dair daha akılcı hamleler atması ve kendisini daha iyi savunup eziklikten kurtulması isteniyor. İşte bazı diziye yönelik eleştiriler;

“Dizi hoşuma gitmiyor artık iki gün ağladılar çocukları için sonra gülüp eyleniyorlar hep sılayı eziyorlar bıktım artık sılanın kendini ezdirmesinden biraz canlansın cesur olsun borayıda kızmaya başladım zeynep sevmiyor bıraksın bence zeynepi bir bırakıyor bir geri almaya çalışıyor dizilerin sonu hiç iyi bitmiyor çok saçmalıyorlar oyuncak yapıyorlar dizileri bu zamana kadar sılayı meltem ezdi morelim bozuluyor onu böyle görmekten Annesi kıymette onu kötülük yapıyor”

“Haaa tam oldu zeynepin daha çocuğu da olmuyormuş hep olumsuz şeyler kötüler burda benim için artık final yaptı bu dizi sizleri bilmiyorum nasıl bir senaryo çiziyorsanız şimdi de oturun siz izleyin”

“Yaa bu sıla bu kadar saftirikmi etrafında bu kadar kötülük meltem etrafında geziyor hala kendini savunmuyor hele zeynep bu kadarmı saf hala ayakkabının altında yağ olduğunun görmüyor ayy sıķtilar çok saçmaladılar artik”

Beni Bırakma 238. Bölüm Özeti, 3 Nisan Salı

Bülten Bekleniyor…

Etiketler: Beni Bırakma 238. Bölüm Özeti Beni Bırakma 3 Nisan özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL