Beni Bırakma 30. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Analizi!

Beni Bırakma 30. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Analizi!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma heyecanla kaldığı yerden devam ederken dizinin 29. bölümünden sonra en çok merak edilen konu ise 30. bölümde neler olacağı oldu. Dizide Zeynep’in kendisini aklamasının ardından Esin ve Cansu’nun akibeti ne olacak? 16 şubat cuma Beni Bırakma özeti ve analizini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 30. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Analizi!

Beni Bırakma son bölümde Zeynep’in Esin’in çantasına koyduğu ses kayıt cihazını Aslı almış ve Zeynep’e ulaştırmıştı. Zeynep bu sayede kendini Emre’ye karşı aklayacak ve huzurlu ve mutlu hayatına geri dönecekti. Ancak Zeynep’in kendini affettirmesi için Emre’ye ulaşması gerekiyordu. Emre kendisine süre tanımış ve suçsuz olduğunu kanıtlayabilirse onunla tekrar birlikte olacağını söylemişti. Bakalım Zeynep Emre’nin bu güvensizliği karşısında tekrar birlikte olacak mı?

Zeynep’in elinde olan ses kaydını sonradan duyan Esin için artık vakit çok geçtir. Esin asıl bunu kocası duyarsa ne yapacaktır. Vedat bu durumdan haberdar olursa Esin’e nasıl bir tepki verecek? Diğer taraftan Sayar ailesinin gelin adayı Meltem ise Sıla ile Tarık’ın konuşmasına şahit olmuş ve Tarık’ı kaybedeceğini ve aralarının Sıla yüzünden bozulacağını düşünerek Tarık ile gerilim dolu dakikalar yaşar. Meltem sakin bir şekilde düşünüp aralarının Tarık ile bozulmaması için ise Sıla’ya haddini bildirecek bir hamle yapacaktır. Meltem’in bu hamlesi karşısında Sıla’nın ne yapacağı ise merak konusudur.

[saritext]Beni Bırakma Esin Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma 30. bölüm resmi özeti henüz açıklanmadı. Açıklandığında yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ancak bir Beni Bırakma 30. bölüm ile ilgili analiz yapacak olursak; Zeynep Emre’ye suçsuzluğunu ispatlayacaktır. Zaten böyle bir konunun sürekli gündemde olması çok çirkin olacaktır. Bu durumdan Arzu da nasibini alacaktır. Diğer taraftan Sıla Meltem’in bu çirkin yüzü karşısında ne yapacak? Üniversite okumaya gelen Sıla iyi bir öğrenci olup dersleri ile mi ilgilenecek yoksa Tarık’ı düşünmeye devam edip bu entrikanın içinde kendine bir yer mi bulacak? Sıla artık bu kararı vermelidir. Okuyup bir iş kadını olup kendi ayakları üzerinde mi duracak? Yoksa kalbine söz geçiremeyip Tarık ile birlikte olmanın yollarını mı arayacak?

[mavitext]Beni Bırakma Vedat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma Resmi Özeti

Zeynep artık yoluna gelmiştir. Zeynep namusunu ve onurunu kurtarmak ve en önemlisi Emre ile aşkına devam edebilmek için Esin’e ses kayıt cihazını zor da olsa vermemiştir. Zeynep kendini aklamak için Emre’nin yanına gider. Esin ise artık yolun sonuna gelmiş Cansu ve Emre’yi evlendirme hayali tamamen yok olmuştur. Meltem düşmanını yakın tut taktiği ile Sıla’yı asistanı olarak yanına almış, Tarık’a giden yolda amacı Sıla’yı yok etmektir. Öte yandan çekim gücüne karşı koyamayan ve bunu itiraf edemeyen Sıla Tarık ile yakınlaşırken Meltem’in bu planlarından habersizdir.

[mavitext]Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 16 şubat beni bırakma özeti beni bırakma 16 şubat cuma neler olacak beni bırakma 30. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL