Beni Bırakma 21 Ocak 22 Ocak 186. 187. Bölüm Özetleri

Beni Bırakma 21 Ocak 22 Ocak 186. 187. Bölüm Özetleri

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisi yeni bir haftaya başlayacak. Yeni yıl ve aynı zamanda yeni bir haftaya başlayacak olan Beni Bırakma dizisi 186. ve 187. bölümlerle izleyici ile buluşacak. ATV’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma 21 Ocak 22 Ocak 186. 187. bölüm özetlerini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma da geçtiğimiz hafta Bora kendisine gelen şüpheli mektubu esinin yazdığını düşünmüş ve esini bir tabutun içine koyarak rahim tutmaya başlamıştır. Tabi o sırada Zeynep’in ise hiç beklemediği bir adrese doğru gittiğini görmüştür. Bura esinin masum olduğuna ikna olmuş ve onu serbest bırakmıştır. Ancak Leyla gizlice yaptıkları ile Bora’nın sinirlerini iyice altüst etmeyi başarmıştır. Zeynep ise bergüzarı buranın kaçırdığını düşünürken şok bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Emre, bir hizmetçi olarak içeriye sızdırdığı Leyla sayesinde tüm gelişmelerden anında haberdar olmaktadır. Emre ve bura arasındaki bu savaşta Emre’nin bu taktiği onu bir adım önde götürmektedir. Tarık ve Sıla cephesinde sıkıntılı ilişkiler devam etmektedir. Cengiz Tarık’ı uyarmış ve aklını başına olmasını istemiştir Tam o sırada sıra ve Kerem e dair herkesin gözü önünde büyük bir bomba patlamıştır. Diğer taraftan Meltem’in yürüttüğü plan yolunda giderken aslanın tahliye olduğunu öğrenmiştir tabii felç numarası yapan kız babasına pek umursamaz.

Meltem’in planları tutmuş Tarık ve Sıla aşkı büyük bir darbe daha almıştır. Ancak Tarık’ın Meltem’e geri dönmesi için tüm bu yaşananlar ne yazık ki yeterli olmayacaktır. Kıymet ise Sıla’yı Kerem’e yalamak için çalışıp durmaktadır. Beni Bırakma dizisinde işler iyice karışmaktadır. Beni Bırakma 31 Aralık 186 bölüm özetinde neler olacak, neler yaşanacak?

Beni Bırakma 22 Ocak 187. Bölüm Özeti

22 Ocak Salı günü yayınlanacak 187. Bölüm bülteni sitemize ulaşır ulaşmaz yayınlanacaktır.

Etiketler: beni bırakma 1 ocak salı özeti beni bırakma 186. bölüm özeti beni bırakma 187. bölüm özeti Beni Bırakma 21 Ocak 186. Bölüm Özeti Beni Bırakma 22 Ocak 187. Bölüm Özeti beni bırakma 31 aralık pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL