Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi Analizi!

Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi Analizi!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma kaldığı yerden heyecanla devam ederken dizide olan olaylar izleyiciyi bir hayli merak ettirmektedir. Özellikle Zeynep’in kendini aklamaya çalışması ve Sıla’nın Tarık’a olan aşkı Beni Bırakma’nın iki temel konusunu oluşturuyor. Peki Beni Bırakma 19 şubat pazartesi 31. bölümde neler olacak? Tüm bilgiler ve 31. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 31. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi Analizi!

Beni Bırakma’da bu hafta olaylar bitmek bilmedi. Esin’in yapmış olduğu plan tıkır tıkır işlemekte iken Zeynep’in Esin’in çantasına yerleştirdiği ses kayıt cihazı sayesinde Aslı ve Zeynep Esin’in tüm planlarını öğrendi. Ancak bu planları sadece kendilerini öğrenmesi yetmiyordu. Bunun için Zeynep ses kaydını Emre’ye dinletip eski mutlu günlerine dönmeyi hayal ediyordu.

Zeynep ses cihazı ile birlikte Emre’ye giderken, Emre’ye önce telefonla ulaşmak istemiş ancak ulaşamamıştı. Bunun üzerine evine gitmiş ve kapısını çalmaya karar vererek Emre’nin annesi Arzu’ya ses kaydını dinletmeye karar vermişti. Ancak evde kimse yoktu. Emre ise kendi halinde Ankara sokaklarında dolaşıyor ve her gördüğü kızı Zeynep zannediyordu. Bu arada hiç beklenmeyen bir şeyler olmuş ve Esin Zeynep’in annesine giderek kızını ona kötüleyip Emre’nin peşini bırakmasını sağlayacaktı.

[saritext]Beni Bırakma İzlendi mi? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

beni bırakma 19 şubat pazartesi özeti

Esin Zeynep’in evine gittiğinde evde sadece Aslı vardı. Zeynep’in annesi dışarı çıkmıştı. Esin etrafta Hülya diye bağırırken Aslı’dan hiç beklenmeyen bir itiraf geldi ve Esin’in yaptıklarının cezasını çekeceğini söyledi. Bunun üzerine Esin; ” ne cezası ne yapmışız” dedi. Aslı ise ses kayıt cihazından bahsederek Zeynep’in tüm konuştuklarını ve Zeynep’e yapılan kötülüğü Emre ve ailesine dinleteceğini söyledi. Esin bu durumda tutuştu ve hemen Arzu’nun evine geldi. Zeynep’ten ses kayıt cihazını istedi.

Beni Bırakma’da Zeynep ses kayıt cihazını kurtarmayı başardı. Zeynep kayıt cihazını Emre’ye dinletebilecek mi? Öte yandan Sıla ise artık Meltem’in kontrölündedir. Meltem düşmanını yakın tut mantığı ile Sıla’yı avucunun içine alacaktır. Sıla ise saf aşık olarak hayatına devam ederken Meltem’in kirli planlarından habersizdir. Beni Bırakma’da görüldüğü gibi Meltem pazartesi yayınlanacak olan 31. bölümde Sıla’ya karşı tüm planlarını devreye sokacaktır. Diğer taraftan Aslı’nın bir hatası Zeynep’i sonsuza kadar Emre’yi kaybetmesine neden olacaktı. Zeynep ile Emre tekrar bir araya gelecekler mi?

[saritext]Beni Bırakma Zeynep Vedat’ın Kızı mı? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma 31. Bölüm Özetinde; Zeynep ses kayıt cihazını dinletmek için dağ evine gider. Ancak karşısında Cansu’yu bulur. Cansu Zeynep’i Emre’den uzaklaştırsa da ses kayıt cihazı bir şekilde Emre’nin eline geçer. Öte yandan Esin karşısında Cengiz ile Arzu’yu görünce köşeye sıkışır. Meltem ise Tarık’ın doğum günü için Sıla’nın canını sıkmak amacıyla bir takım işler yapar. Ancak Meltem’in yaptığı işler istediği gibi gitmez. Tarık ile Sıla sürpriz bir şekilde bir araya gelir.

[mavitext]Beni Bırakma 32. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 19 şubat beni bırakma özeti beni bırakma 19 şubat pazartesi neler olacak beni bırakma 31. bölüm özeti beni bırakma özetleri beni bırakma zeynep kaydı emreye dinletti mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL