Beni Bırakma 31 Ocak Perşembe 194. Bölüm Özeti; Emre’den akıl dolu hamle. Emre Zeynep’i ihbar ediyor!

Beni Bırakma 31 Ocak Perşembe 194. Bölüm Özeti; Emre’den akıl dolu hamle. Emre Zeynep’i ihbar ediyor!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 31 Ocak Perşembe 194. Bölüm özeti ve detayları hızlı ve doğru bir şekilde vermeye gayret ediyoruz. Sevilen günlük dizi Beni Bırakma heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Tarık ve Sıla yeniden bulaşabilecek mi? Meltem Tarık ve Sıla’yı ayırmak için ne gibi planlar yapacak? Emre ve Bora arasındaki gerilimde son gelişmeler neler olacak? Hepsi ve dahası yazımızın devamında.

Beni Bırakma dizisi için bu hafta oldukça hareketli geçti. Bildiğiniz gibi Emre, Zeynep tarafından bıçaklandı. Tarık ve Meltem boşanma arifesinde iken şok bir gelişme yaşandı ve Meltem hamile olduğunu söyledi. Meltem’in hamile olması Tarık’ın ailesini yumuşattı. Hadi bakalım, bu hafta neler yaşandı kısaca hatırlayalım daha sonra Beni Bırakma 31 Ocak Perşembe 194. Bölüm özetine geçelim.

Meltem her ne kadar karşı dursa ve inat etse de Kerem’in zorlamaları sonucunda Tarık’tan boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak kendisi için bile mucize sayılabilecek bir gelişme tüm hesapları altüst eder.

Öte yandan, Bora ve Emre’nin öldüresiye kavgalarına müdahil olan Zeynep, can havliyle şok bir davranışa girişir. Emre ameliyat masasında yaşam mücadelesi verirken, Bora tüm soğukkanlılığıyla önemli bir karar alır.

Emre geçirdiği zorlu ameliyattan sağ salim çıkmayı başarır. Zeynep sevdiği adamın hayatta kalmasının mutluluğunu yaşayamadan Bora’nın suçu üstlenmesinin şokunu yaşar. Bora ise her ne kadar içeri düşmüş olsa dahi karşısındaki en büyük tehlikeyi bertaraf etmenin sevincini yaşarken Sadık’tan gelen bilgiyle yıkılır!

Esin, öz kızını para için kaçırdığı ortaya çıkınca Cansu’ya bir darbe daha indirmekten çekinmez. Meltem ise boşanma davaları görülürken Tarık için büyük bir sürprize imza atar.

Meltem mahkemede düşüp bayılınca Tarık ile boşanamazlar. Meltem apar topar hastaneye kaldırılır. herkes bunun yine Meltem’in bir oyun olduğunu düşünürken Meltem’in hamile olduğu ortaya çıkar. Bütün aile torun haberiyle Meltem’e başka gözle bakmaya başlar. Meltem’in eline yeni bir koz geçmiştir artık.

Bu arada Zeynep de Bora’nın hapiste olmasını fırsat bilip ona bir anlaşma sunar. Bora istemese de özgürlüğü için kabul etmek zorunda kalır. Zeynep, Emre’ye kavuşacağı için çok mutludur ama işler hiç umduğu gibi gitmez.

Beni Bırakma 194. Bölüm Özeti 31 Ocak Perşembe

Tarık Meltem’den bebeği aldırmamasını ister ve onunla boşanmaz. Sıla bunu duyunca deliye döner ve Meltem’in numara yaptığını düşündüğü için üstüne saldırır. Arbede sırasında Meltem dengesini kaybeder düşer. Tarık bebeğe bir şey olduğunu sanınca deliye döner ve Sıla’yı suçlar. Sıla yıkılır. Kıymet’in de baskısıyla şehri terk etmeye karar verir. Tarık bunu öğrenince Sıla’yı durdurmaya çalışırken hiç hesapta olmayan bir şey olur.

Zeynep hapiste Bora’nın onu şikayet ettiğini düşünür. Emre de Bora’nın pisliklerini açığa çıkarmaya çalışır. Bu sırada Zeynep güvende olsun diye onu ihbar etmiştir. Zeynep hapisten kurtulup Emre’ye kavuşacağı anı beklerken Emre’nin ihbar ettiğini öğrenince yıkılır.

Etiketler: Beni Bırakma 194. bölüm özeti Beni Bırakma 31 Ocak Perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL