Beni Bırakma 34. Bölüm Özeti? 22 Şubat Perşembe- Sıla Aşkını İtiraf mı Ediyor!

Beni Bırakma 34. Bölüm Özeti? 22 Şubat Perşembe- Sıla Aşkını İtiraf mı Ediyor!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken bir türlü dinlenemeyen ses kaydı cihazı izleyenlerin canını sıkmaktadır. Zira her şeyin çözümü o ses kaydındadır. Diğer taraftan Sıla’nın Tarık’a olan aşkını kendine itiraf ettiğini biliyorduk ancak Tarık’a itiraf etmemişti. Bu bölümde Tarık’a aşkını itiraf edecek mi? Beni Bırakma 34. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 34. Bölüm Özeti? 22 Şubat Perşembe- Sıla ve Aşkı

Beni Bırakma son bölümde Emre Bora ile birlikte gördüğü Zeynep’e çok kızmıştır ve tepkisi sert olmuştur. Esin ile Cansu ise bir türlü Emre’den ses kayıt cihazını alamamışlardır. Tüm bu gelişmeler işleri çıkılmaz bir noktaya getirse de Emre’nin Zeynep’e olan aşkı ise hiç bir zaman bitmez. Zeynep’de Emre’ye deli gibi aşıktır. Hülya ise kızının başına gelenlere ve tavırlarına bir türlü anlam veremez. Aynı durum Vedat içinde geçerlidir.

Beni Bırakma’da Sıla ise Meltem’den aldığı ders sonrası Tarık’ın kendine olan ilgisini fark etmiştir. Diğer taraftan Meltem Sıla’yı Tarık ile olan aşkında büyük bir engel olarak görür ve onu bitirmek için Sayar ailesini kullanır. Sıla Sayar ailesinin evine gelirken Meltem ise Sıla’ya büyük bir sürpriz hazırlar. Sıla’nın bu sürprizden kurtulup kurtulamayacağı merak konusudur. Öte yandan Bora’nın Zeynep ile ilgili planları merak edilmektedir.

[mavitext]Beni Bırakma 33. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma 34. bölüm özetinde ise; Emre Zeynep’i Bora ile birlikte gördüğü için aşkının ve gururunun etkisi ile Zeynep ile akşam yemeğine çıkmak ister. Zeynep ise Emre’den gelen bu teklifi önce kabul etmese de sonradan herşeye yeniden başlamak umuduyla kabul eder. Emre ise yemeğe Zeynep’in hiç beklemediği sürpriz ile çıkacaktır. Meltem ise Sıla’ya hizmetçi muamelesi yaptığı için Tarık ile ilgili hayalleri suya düşmüştür. Tarık’ın ve ailesinin gözünde suçlu duruma düşmüştür. Sıla ise Tarık’ın Meltem ile nişanlanacağını haber alınca Tarık’a olan aşkını daha fazla saklayamaz ve Tarık’ın karşısına bir teklif ile çıkacaktır.

Beni Bırakma’da görüldüğü gibi Tarık ile Sıla arasında engel olmaya çalışan Meltem tüm engellemelere rağmen bu aşkı bitiremez. Ancak Meltem’in planları bitmeyecektir. Emre ise akşam yemeği için hazırladığı sürpriz ne olabilir? Benim düşüncem Cansu ile gelmiş olabilir. Bu durum Zeynep’in Emre’den daha da uzaklaşmasına neden olacaktır. Emre gerçekleri ne zaman görecek bilemiyoruz ama gördüğünde iş işten geçmiş olabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: 22 şubat beni bırakma özeti beni bırakma 22 şubat neler olacak beni bırakma 22 şubat perşembe özeti beni bırakma 34. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL