Beni Bırakma 35. Bölüm Özeti? 23 Şubat Cuma Analizi!

Beni Bırakma 35. Bölüm Özeti? 23 Şubat Cuma Analizi!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile yeni bölümleri ile devam ediyor. Beni Bırakma dizisinde 2 aşk üzerine kurulan hayatlar ve bu aşkları bozmaya çalışanların mücadelesi büyük bir hızla devam ediyor. Beni Bırakma 23 şubat cuma 35. bölüm özeti ve analizini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 35. Bölüm Özeti? 23 Şubat Cuma Analizi!

Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken iki aşktan bahsetmiştik. Bu aşklar Zeynep ile Emre, Tarık ile Sıla aşkı. Bu aşkların önüne engel olanlar ise Esin ile Cansu ve Meltem ile Bora. Şimdilik bu aşkların önüne engel olanlar bir adım önde de olsa aşk mı yoksa şeytan mı galip gelecek. Herkesten aşkın galip geleceğini duyar gibiyim. Bende bu şekilde düşünüyorum ancak hayatta her zaman aşk ve sevgi uzun vadede galip gelse de kısa vadede şeytanın kötülüklerin galip geldiğini çok gördük.

Beni Bırakma’da 35. bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Ancak bizler olabilecek olaylar hakkında bir takım sözler sarf edebiliriz diye düşünüyorum. Bunlardan ilki Zeynep ile Emre aşkını akıbeti ve ortalarda dolaşan ses kaydı. Ses kaydı bir gün ortaya çıkacak ancak ne zaman ortaya çıkacağını bilemiyoruz. Her seferinde bir sıkıntı oluyor ve ne ses kaydını dinlenebiliyor ne de kayıt yok edilebiliyor. Bu durum da haliyle Emre ile Zeynep aşkını etkiliyor. Zeynep ile Emre bir araya gelemiyor.

[mavitext]Beni Bırakma Hülya ile Vedat Arasındaki İlişki? Tıklayınız![/mavitext]

Meltem ise öyle bir yol ve yöntem ile Sıla’yı yok etmeye ve köyüne geri göndermeye çalışıyor ki bundan izleyici de hoşlanmadığı gibi sevdiği adam Tarık ve artık ailesi de hoşlanmamaktadır. Zira insanları küçük görmeyi hiç kimse onaylamaz. Bu durumda Meltem nasıl bir yola girecek merak konusu. Tarık’ı tamamen kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir. Benim düşüncem Meltem’in bu yollardan vazgeçip Zeynep’e yapılanlara benzer Tarık’ın Sıla’dan soğumasını sağlayacak yollara girebilir. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Beni Bırakma’da aslına bakılırsa Hülya ile Vedat ilişkisi de ilerleyen haftalarda ortaya çıkacaktır. Bu durumda Cansu ile de üveyde olsa kardeş olacağı ortaya çıkacak Zeynep’in ve kardeşine kötülük yapan Cansu’nun tepkileri de merak konusu olacaktır. Dizide asıl kıyamet ise Arzu’nun geçmişte yaşadığı ilişki ve bu ilişkiden dünyaya gelen çocuğudur. Bu durum Sayar ailesini bölüp parçalamaya yetecektir. Makalemizin başında belirttiğimiz soruyu bir kez daha sormak istiyorum. Sizce Beni Bırakma dizisinde aşk mı, sevgi mi yoksa şeytan mı, kötülük mü kazanacak? Yorumlarınızı bekliyorum. Özet yayınlandığından yazımızın devamında olacaktır. 

Beni Bırakma 35. bölüm özetinde ise; Emre’nin Zeynep’e para karşılığında yemeğe çıkan bir kadın muamelesi yapması artık Zeynep için Emre aşkının son bulmasına neden olmuştur. Öte yandan Esin zafer kazanmış gibi Sayar ailesini ve Emre’yi bir yemekte ağırlamak için hazırlık yapmaktadır. Emre ise Aslı’dan Zeynep’in dağ evine elinde Cansu ve Esin’in Zeynep’e iftira attığını gösteren bir kanıtla geldiğini öğrenmesi ise dengeleri tamamen değiştirecektir. Tarık Sıla’nın boşanalım demesi ile şoka uğramıştır. Meltem bir şekilde ailenin desteğini kazanarak Tarık ile yaşadıkları kötü olayların izlerini silmeye çalışırken Tarık Sıla’nın boşanalım demesine rağmen Meltem ve Sıla arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Etiketler: 23 şubat beni bırakma 35. bölüm özeti beni bırakma 23 şubat neler olacak beni bırakma 23 şubat özeti beni bırakma 35. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL