Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Zeynep Emre’nin Asistanı mı Olacak?

Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Zeynep Emre’nin Asistanı mı Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Emre’nin son yaptığı hareket sonrası gelişen olaylarda Emre gerçeğe ulaşabilecek mi? Diğer taraftan Sıla Tarık’tan boşanıp kendi yolunda gidecek mi? Beni Bırakma 37. bölüm özetinde neler olacak? Zeynep Emre ile aynı hastanede mi çalışacak? 27 Şubat Salı günü özeti ve daha fazlası yazımızda sizlerle. 

Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti? Zeynep Emre’nin Asistanı mı Olacak?

Beni Bırakma son bölümde Emre Aslı’dan bazı gerçekleri ve Zeynep’in dağ evine delil getirdiğini öğrenmiştir. Emre soluğu Cansu’nun yanında alır ve Cansu’ya Zeynep’in dağ evine gelip gelmediğini sorar. Cansu Emre’nin kararlı duruşu ve Emre’yi kaybetme korkusu ile dağ evine geldiğini söyler ve daha fazla bir şeyler söylemek istese de Emre Cansu’yu dinlemez. Aslına bakılırsa Cansu iyi bir kızdır ancak annesi Cansu’yu bu hale getirmiştir. Yoksa babasına çeken tarafları var. Cansu hem iyiye hem kötüye her an kayabilir. Bakalım Cansu hangisini tercih edecek?

Beni Bırakma 37. bölüm özetinde ise; Emre ve Zeynep hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenmiştir. Ancak Emre Zeynep’i yanında asistan olarak istememektedir. Diğer taraftan Cansu ve Esin hastaneye Vedat’ın başhekim olmasından dolayı ziyarete giderler. Ziyaretlerinde Zeynep’in hastaneye gelişini ve Emre’nin Zeynep’i hastanede yanında asistan olmasını istemediği dile getiren dilekçeyi öğrenirler.

[saritext]Beni Bırakma 36. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Hülya ise Arzu’dan Zeynep’in para karşılığı erkekler ile randevulara çıktığını öğrenmesi ile dengeler değişir. Bora ise Zeynep’e kavuşmak için bulunmaz bir fırsata sahip olacaktır. Meltem ise Sıla’nın Tarık’ın hayatından çıktığını öğrenmesi ile hain planını uygulamaya koyar. Tarık her yerde Sıla’yı ararken Meltem Tarık’ın Sıla’ya ulaşmasını engellemektedir. Meltem’in Sıla ile ilgili hain planı nedir? Sıla bu plandan kurtulabilecek mi? Tarık Sıla’yı bulabilecek mi?

Beni Bırakma 37. bölüm özetinde görüldüğü gibi Emre hala ses kaydını dinlememiş ve Zeynep’in suçsuzluğunu öğrenememiştir. Öğrense bu sefer Zeynep onu affetmeyecek. Beni Bırakma’da bir gerçek vardır o da Emre ile Zeynep’in birbirini çok sevdiği gerçeği. Diğer taraftan Tarık Sıla’ya olan duygularının farkına varmıştır ancak Sıla’yı kaybetmek üzeredir. Meltem hain planlarını Sıla için uygulamaya koyacaktır. Sizce Zeynep ile Emre birlikte çalışabilecek mi? Çalışırlarsa Esin ve Cansu’nun tepkisi ne olacak? Bora karakteri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

[saritext]Beni Bırakma 38. Bölüm Neler Olacak? Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Beni Bırakma Bora Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 27 şubat beni bırakma özeti beni bırakma 27 şubat neler olacak beni bırakma 27 şubat salı özeti beni bırakma 37. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL