Beni Bırakma 39. Bölüm Özeti? 1 Mart Perşembe- Sıla Kurtulur- Zeynep Bora’nın Evinde!

Beni Bırakma 39. Bölüm Özeti? 1 Mart Perşembe- Sıla Kurtulur- Zeynep Bora’nın Evinde!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ederken dizimizde olaylar bitmek bilmiyor. Son olarak Zeynep kaybolmuş ve Hülya ise Emre’den yardım istemişti. Diğer taraftan Sıla ise zor durumdaydı. Tarık Sıla’yı kurtaracak mı? Zeynep Bora’nın evinde ne yapıyor? Beni Bırakma 39. Bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 39. Bölüm Özeti? 1 Mart Perşembe- Sıla Kurtulur

Beni Bırakma’da Bora Zeynep’in en zor durumundan faydalanarak Zeynep’i elde etmeye çalışmaktadır. Diğer taraftan Zeynep ise her şeyden uzaklaşmak ve bozulan psikolojisini düzeltmek istemektedir. Hülya ise Zeynep’i bulmak için Emre’den yardım istemiştir. Sıla ise Meltem’in oyunu ile zor durumdadır ve Tarık’tan yardım istemiştir. Ancak Meltem öyle bir plan yaparki Tarık’ın Sıla’ya ulaşmasını engellemek ister. Peki yeni bölümde neler oldu. Sıla kurtuldu mu?

Beni Bırakma 39. bölümde ise; Cansu, Zeynep ile Bora’nın birlikte olduğu yalanını uydurmuş ve Emre’nin aklını çelmeye çalışmaktadır. Emre her ne kadar Cansu’ya inanmasa da aklına bir kere şüphe düşmüştür. Bunun için gerçekleri gözleri ile görmeye karar verir ve Boran’ın evine gitmeye karar verir. Emre’nin amacı aslında Cansu’yu yalancı çıkarmak ve Zeynep’in masum olduğuna inanmaktır. Zira Zeynep’i hala sevmektedir. Zeynep ise olanlardan habersiz baygın bir halde kendini toparlamaya çalışmaktadır.

[mavitext]Beni Bırakma 38. Bölümde Neler Olmuştu? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma 39. bölüm özetinin devamında ise; Arzu Emre’nin Zeynep ile tekrar ilgilenmesine sinirlenmiş ve Hülya’ya hiç beklemediği bir tepki göstermiştir. Bütün hıncını Hülya’dan çıkarır. Zor durumda olan Sıla’ya yine Tarık yetişir ve onu bu zor durumdan kurtarır. Tarık Sıla’nın hayatı boyunca unutamayacağı kötü bir anın önüne geçer. Tarık Sıla’yı iyileşmesi için göl evine götürmeye karar verir. Tarık Sıla’yı göl evine götürmektedir ancak kendilerini takip eden biri vardır. O isim Meltem’dir. Beni Bırakma 39. bölüm analizimizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 39. bölümde Emre bir kez daha yanılmak üzeredir. Zeynep nasıl Cansu ile Emre’yi aynı yatakta birlikte gördüyse Emre’de Bora ile Zeynep’i birlikte görecek ve bu durum Emre ile Zeynep’in birleşmesinde derin bir yara daha açacaktır. Tarık ile Sıla bir araya gelmeye çalışsa da Meltem ikiliyi ayırmak için yeni planlar peşindedir. Sizce Meltem’in yeni planı ne olabilir? Zeynep üzerine atılacak ikinci iftirayı kaldırabilir mi?

[mavitext]Beni Bırakma 40. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 3 mart beni bırakma özeti beni bırakma 1 mart perşembe neler olacak beni bırakma 39. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL