Beni Bırakma 4 Mayıs 85. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 4 Mayıs 85. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Gündüz kuşağı programları arasında kendini ispatlayan Beni Bırakma 85. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Özet yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak. Öncesinde biz hafta boyunca dizide neler yaşandı ve ilerleyen bölümlerde izleyenleri neler bekliyor tahmin tüyoları sizlerle paylaşacağız.

Beni Bırakma dün yayınlanan bölümde Esin’in öldüğü haberi hızla yayıldı. Doktorla tüm uğraşlarına rağmen Esin’i kurtaramamıştır. Bundan sonra Zeynep ve Hülya’yı daha zor günler beklemektedir. Hülya bir anlık öfkesinin bedelini bir ömür hapis yatarak geçirecektir. Hülya her şeyi göze almış ve kızını babasına emanet edip sonra teslim olacaktır.

Hülya, Vedat’a gerçekleri açıklamak için hazırlanır. Yıllar önce yaşadıkları büyük aşkın bir meyvesi olduğunu Zeynep’in ikisinin kızları olduğunu söyleyecektir. Fakat bizim tahminimiz Hülya bunu açıklayamadan farklı olaylar yaşanacak. Gerçeklerin ortaya çıkması bu kadar erken olmayacak.

Emre tam da Zeynep’e atılan iftirayı ortaya çıkarmak üzereyken her şeyin yoluna girdiği bu dönemde yaşadıkları inanılır gibi değildir. Esin gerçekten öldü mü sorusu izleyenler tarafından merakla araştırılıyor ve bekleniyor. Bugüne kadar yaptığımız tüm tahminler ve verdiğimiz tüm tüyoların tuttuğunu göz önüne alarak Esin’in ölmediğini söyleyebiliriz.

diziyi ayakta tutan en önemli karakterlerden biri Esin. Esin ölmesi demek dizide heyecanın yarı yarıya düşmesi demek. Bizim tahminimiz Esin ölmeyecek ve Emre’nin onu hapse gönderecek görüntüleri karşılığında Hülya’dan şikayetçi olmayacağını söyleyecek. Esin bu işten de tereyağından kıl çeker gibi kurtulacaktır. Bunlar bizim tahminlerimiz.

Sıla ve Tarık cephesinde ise işler yolunda gitmez. Meltem her şeyden ustalıkla sıyrılmayı kendini masum göstermeyi başarır. Sayar ailesini özellikle Cengiz Sayar’ı arkasına almıştır. Seher hala başta olmak üzere herkes Sıla’nın Tarık’tan uzak durması için baskı yapar. Sıla’yı yine zor günler beklemektedir.

Dizide dikkat çeken bir diğer nokta ise iki kardeşin birbirinden bu kadar habersiz olması. Tarık ve Emre yan yana dahi gelmiyor. Oysa birlikte hareket etseler her şey daha farklı olabilir.

Beni Bırakma 85. bölüm özeti açıklanır açıklanmaz haberimiz güncellenecektir. Sizce Esin öldü mü Esin nasıl bir planın peşinde? 

 

Etiketler: beni bırakma 4 mayıs neler olacak beni bırakma 85. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL