Beni Bırakma 4 Şubat Pazartesi 196. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 4 Şubat Pazartesi 196. Bölüm Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma heyecan dolu bölümleri ile devam ediyor. Haftanın finalinde Tarık kaza geçirmiş ve Sıla onu kurtarmak istenmiştir Ancak o anda araba patlamış Sıla da yaralanmıştır. Her ikisi de hastaneye kaldırılmıştır. Cansu ve annesi Esin ise çok tehlikeli bir plan yaparlar. Beni Bırakma yeni haftada neler yaşanacak, 196. bölüm özeti 4 Şubat Pazartesi.

Meltem, Tarık ve Sıla’yı hastanede görünce deliye döner ve onları ayıramadığı için çılgına dönmüştür. Aileye Sıla’nın bebeğini düşürmeye çalıştığını söyleyerek Tarık’ın ailesine sıvanın üstüne kışkırtmaya çalışmıştır. O anda herkes sıraya saldırmıştır. Sıla’yı ise Kıymet ve Kerem korumuştur. Sıla ise Tüm bu yaşananlardan sonra artık gitme zamanının geldiğini düşünür ve dayanamayıp gitmeye karar verir. Kıymet ise onu bu kararından caydırmak için bir plan yapar.

Emre ve Zeynep cephesinde ise süpheler ön plandadır. Emre Zeynep’in kendisinden bir şeyler sakladığını düşündüğü için bunun peşine düşer. Arzu ile Zeynep’in yakınlığı Emre’yi iyice şüphelendirmiştir. bir ipucu yakalamak için mücadele verilirken Hülya da kızını hapisten çıkartmak için girişimlerde bulunur. Emre’ye giderek ona yalvarır ancak Emre kabul etmez.

Bora ise leyla’dan şüphelenmeye başlamıştır ve onun kim olduğunu araştırmaya başlar. Cansu ise Zeynep’in bebeğinin babasının Emre olduğunu öğrenmiştir ve o anda heyecandan ve yaşadığı şok’tan dolayı esine gelir ondan yardım ister. Esin ise kızı Cansu’nun da etkisiyle çok tehlikeli bir plan yapar.

Beni Bırakma 196. Bölüm Özeti – 4 Şubat Pazartesi

196. Bölüm: (Bölüm bülteni bekleniyor…)

Etiketler: Beni Bırakma 196. Bölüm Özeti Beni Bırakma 4 Şubat Pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL