Beni Bırakma 40. Bölüm Özeti? 2 Mart Cuma- Zeynep Zor Durumda!

Beni Bırakma 40. Bölüm Özeti? 2 Mart Cuma- Zeynep Zor Durumda!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 2 Mart Cuma günü 40. bölümü ile devam edecek. Beni Bırakma’nın 40. bölüm özeti henüz açıklanmadı ancak bizler 40. bölümde neler olacak bunun hakkında bir takım ip uçları paylaşacağız. Beni Bırakma dizisinin 40. bölüm özeti açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 40. Bölüm Özeti? 2 Mart Cuma- Zeynep Zor Durumda!

Beni Bırakma’da bu zamana kadar olan son olaylardan bahsetmek gerekirse; Bora Zeynep’i elde etmek için onun en zor durumundan faydalanmaya çalışmaktadır. Hülya ise ortadan kaybolan Zeynep’i bulmak için elinden geleni yapar. Bunun için ise Emre’den yardım ister. Sıla ise Meltem’in oyunları sonrasında zor durumdadır. Üstelik Tarık’a ulaşamamaktadır. Emre Zeynep ile ilgilenmektedir ve bu duruma en çok annesi Arzu bozulmuştur. Bunun acısını ise Hülya’dan çıkarmıştır.

Emre Cansu’nun Zeynep ile Bora birlikte sözüne inanmamış ve gözleri ile görmek için Zeynep’in bulunduğu yere gitmiştir. Zeynep ise Bora’nın evinde baygın haldedir. Bu durumdan en çok yaralanacak olan Bora’dır. Zeynep Emre’nin kendisini ikinci kez yanlış anlamasında ne yapacaktır. Zeynep bu durumdan nasıl kurtulacak? Diğer yanda Tarık Sıla’ya son anda yetişmiş ve onu kurtarmıştır. Tarık Sıla’nın iyileşmesi için onu göl evine götürmeye karar vermiştir. Diğer yandan Meltem ise ikiliyi takip etmektedir.

[saritext]Beni Bırakma 39.Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma’da görüldüğü gibi Meltem yine rahat durmamış ve Tarık ile Sıla’yı ayırmaya çalışmaktadır. Bunun için öncelikle Sıla’nın Tarık’a ulaşmasını engelemeye çalışmış ancak bunda başarılı olamamıştır. 40. bölümde ise Meltem ikiliyi ayıracak yeni bir planın uygulamasını yapmaktadır. Aslına bakılırsa Tarık ile Meltem’in evlenmesini canı gönülden isteyen Tarık’ın babasıdır. Annesi de istemektedir. Ancak Cengiz Meltem’i nedense çok sevmektedir. Bu durum Tarık’ı yıpratmaktadır.

Sayar ailesinde en mantıklı hareket eden ise Seher’dir. Seher hem Emre’nin hem Tarık’ın kalbinin sesine göre hareket etmelerini anne ve babalarının kendilerine direttiği şekilde yaşamlarını devam ettirmemelerini istemektedir. Bu yönde hamleler yapmaktadır. Esin ve Cansu’nun asıl amacının farkında olan Seher’in Tarık ile Sıla ilişkisindeki hamlesi ise merak konusudur. Beni Bırakma 40. bölüm özeti yayınlandığında yazımızın devamında olacaktır. Siz Seher’in davranışları hakkında ne düşünüyorsunuz? Emre ile Tarık konularında doğru mu davranıyor yoksa çok fazla olaylara müdahil mi oluyor? 

Beni Bırakma 40. Bölüm özetinde ise; Hülya ve Zeynep’in arası bu bölümde düzelir. Zeynep hastaneden atılma sebebinin Emre’nin verdiği dilekçe olduğunu öğrenir. Vedat ise Zeynep’in atılmasında Cansu ve Esin’den şüphelenir. Öte taraftan Esin ve Cansu Zeynep’i hezimete uğrattıklarını sanırken Cengizin beklenmedik hareketi ile karşı karşıya kalırlar. Meltem Tarık ve Sıla’yı Seher’i de arkasına alarak sonsuza kadar ayırmak isterken Tarık’ın Sıla’nın başına gelenlerin Meltem’in planı olduğunu öğrenir. Diğer taraftan Seher ise Sıla’yı koruma altına alır.

[mavitext]Beni Bırakma 41. Bölüm Tüyoları! Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 2 mart beni bırakma neler olacak beni bırakma 2 mart cuma özeti beni bırakma 40. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL