Beni Bırakma 41. Bölüm Özeti Tüyoları! 5 Mart Pazartesi- Tarık Meltem’den Ayrılıyor mu?

Beni Bırakma 41. Bölüm Özeti Tüyoları! 5 Mart Pazartesi- Tarık Meltem’den Ayrılıyor mu?

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken yeni haftada neler olacak merak konusu oldu? Son olarak Emre Zeynep’i Bora ile görünce kıskanmış ve Zeynep’in kötü kadın olduğu gerçeği ile bir kez daha yüzleşmişti. Peki gerçek öyle mi? Zeynep Bora’nın yanına ne için gitti? Beni Bırakma yeni hafta bölüm özeti ile birlikte haftanın tüyolarını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 41. Bölüm Özeti Tüyoları! 5 Mart Pazartesi

Beni Bırakma 41. bölüm özeti henüz açıklanmadı ancak yeni hafta ile ilgili tüyolarımızı paylaşalım. Bu hafta Zeynep Emre’den hastaneden Emre’nin verdiği dilekçe sonucu atıldığını öğrendiğinde kahrolacak ve hesabını sormak için Emre’nin yanına gidecektir. Emre Zeynep’in verdiği bu tepki sonrası pişmanlık duyacaktır. Zira Zeynep’in doktorluk hayali sonra erecektir. Emre bunun için Vedat’ın yanına gidecek ve dilekçesini kendisinin onaylamadığını öğrenecek.

Zeynep’in dilekçesini Esin diğer evrakların arasından Vedat’a onaylatmıştı. Bu durumu Vedat öğrenecek ve Esin ile Cansu’dan hesap soracak. Sonrasında ise bu evrakın iptali için uğraşacaklar. Esin ve Cansu’nun zafer çığlıkları gökyüzünü çınlatsa da bu zafere Cengiz’in verdiği beklenmedik tepkisi engel olacaktır. Cengiz’in verdiği tepki merak konusu iken Cansu ile Esin’in şaşkınlığı ise görülmeye değerdir.

[saritext]Beni Bırakma Pelin Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

beni bırakma 5 mart özeti

Beni Bırakma dizisinde bir iftira olayı ve belki iftiradan öte Sıla’nın fuhuş çetesi ile birlikte polis tarafından gözaltına alınma olayıdır. Sıla Meltem’in engellemelerine rağmen Tarık tarafından kurtarılmıştı. Tarık Sıla’yı kaybetme korkusu ile çok üzülmüş ve Sıla’ya bir daha kendisine haber vermeden bir yerlere ayrılmaması gerektiğini söylemişti. Onları takip eden Meltem ise Sıla’dan hesap sormaya kararlıdır. Daha ne hesabı soracaksa, kıza yapacağı en büyük kötülüğü yaptı zaten.

Beni Bırakma Tarık Meltem’den Ayrılıyor mu?

Tarık son bölümde Sıla’nın başına gelenlerin sorumlusu olarak Meltem’in olduğunu öğrenmiş ve benim düşünceme göre Meltem’den hesap sorup onun ile evlenmeyeceğini söyleyecek. Bu duruma en çok Cengiz karşı çıkacaktır. Cengiz’in neden bilmiyorum Meltem’e karşı bir sevgisi var. Henüz Meltem’in çirkin yüzünü görmedi. Diğer taraftan Seher Sıla’yı koruma altına almıştı. Seher Sıla’yı okutacak ve onun tüm sıkıntıları ile ilgilenecek.

Beni Bırakma dizisinde Zeynep’in çilesi nedendir bir türlü bitmedi. Zeynep omzunda bir çok yük ile kaldı. İftiraya uğradı, hor görüldü, kandırıldı ama Emre’yi sevmekten vazgeçmedi. Emre ile Zeynep ne zaman bir arada olacak. Dizi başladı bir kaç bölüm birlikte oldular sonrası çile ve ızdırap. Sıla ile Tarık’ı birbirine yakıştırmayan bir çok kişi var biliyorum ancak Sıla’nın bu eziklik halinden kurtulduğunda ve Tarık’ın biraz daha güler yüzünü gösterdiğinde bu ikilide mutluluğu yaşayacak ve herkes tarafından yakıştırılacaktır. Yoksa Sıla yerine başka bir oyuncu bulmak gerekecek.

[saritext]Beni Bırakma 42. Bölüm Özeti Analizi! Tıklayınız![/saritext]

Yazımızın sonunda soralım: Sıla ile Tarık birlikte olmalı mı yoksa başka bir oyuncu ile mi yola devam etmeli? Dizide Meltem’i iyi bir karakter yapıp Tarık ile birlikte mi görmeliyiz yoksa Meltem ile Tarık ilişkisi ne yaparsan yap olmaz mı? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 41. bölüm özeti beni bırakma 5 mart neler olacak beni bırakma 5 mart özeti beni bırakma 5 mart tüyoları beni bırakma tarık meltem ayrılacak mı beni bırakma zeynep ile emre ne zaman bir araya gelecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL