Beni Bırakma 43. Bölüm Özeti Tüyoları? 7 Mart Çarşamba- Tarık ve Sıla’nın Evliliği!

Beni Bırakma 43. Bölüm Özeti Tüyoları? 7 Mart Çarşamba- Tarık ve Sıla’nın Evliliği!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV erkanlarının sevilen dizisi Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken dizide olaylar farklı noktalara doğru ilerlemeye devam ediyor. Beni Bırakma dizimizin ana karakterleri Zeynep- Emre ve Sıla- Tarık arasında yaşanan ilişkiler ve çevresinin bu ilişkilere karşı verdiği tepkiler dizide dile getiriliyor. Peki Beni Bırakma 43. bölüm özetinde neler olacak? Beni Bırakma 7 Mart Çarşamba günü izleyenleri neler bekliyor? Tüm bu bilgileri ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 43. Bölüm Özeti Tüyoları? 7 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Beni Bırakma dizimizde son bölümde neler olmuştu onları hatırlayalım. Zeynep salı günü yayınlanan 42. bölümde Cengiz’e tüm gerçekleri söylemiş ve istifa dilekçesini vermişti. Zeynep Emre ile ayrıldıklarını söyledi. Cengiz ise Emre ile Zeynep’in neden ayrıldığını bilmeden Arzu’ya bunun hesabını soracaktır. Arzu ise köşeye sıkışacaktır. Bora ise Zeynep’in hastaneden istifasını fırsat bilerek Zeynep’in gözünde birer kahraman olmaya çalışacaktır.

Beni Bırakma dizimizde Meltem ise Sıla’nın hayatına Mehmet’i sokmaya kararlıdır. Amacı Sıla’yı sarhoş edip Mehmet’in kollarına atıp bunu Tarık’ın görmesini sağlayarak Sıla’yı Tarık’ın hayatından tamamen çıkaracaktır. Ancak kötülük bir yere kadar olacak ve Tarık Sıla’nın kendisine olan aşkını iliklerine kadar hissedecektir. Görüldüğü gibi salı günü yayınlanan bölümde Meltem yine bir kötülük yapmış ve karşılığını bulmuştur.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 7 mart çarşamba neler olacak

Beni Bırakma 7 Mart Çarşamba 43. bölümde olacak olaylar ile ilgili tüyolarımızı sizinle paylaşmak istiyorum. Bu bölümde Cengiz Emre ve Zeynep’in ayrılması ile ilgili bazı gerçekleri öğrenir. Tabi bu gerçekler Hülya tarafından bakılan gerçeklerdir. Cengiz bu hışımla birlikte Arzu’dan hesap sormaya gidecektir. Arzu ise kendisinin inandığı gerçekleri Cengiz’e anlatacaktır. Cengiz’in bu olayda Hülya’ya mı yoksa Arzu’ya mı inanacağını zamanla göreceğiz. Ancak benim düşüncem ilk olarak Arzu’ya inanacaktır ancak Hülya’nın söylediklerini ise yabana atmayacak ve kafasında soru işaretleri oluşacaktır.

Beni Bırakma 7 Mart Çarşamba günü bölümünde; Esin Cansu ile Emre’yi bir araya getirmek için hastaneye gelir. Bu arada içindeki zehiri Zeynep’e kusmaya devam edecek olan Esin Zeynep ile tartışırken, Zeynep’in kendi kendine gelin güvey olan aşığı Bora olanları ve hatta meşhur ses kayıdından da haberdar olacaktır. Bora kötü bir karakter ancak Zeynep’in çevresinde olanlara karşı bir anlamda Zeynep’e kalkan olacak. Tarık ve Sıla cephesinde ise Tarık Sıla’nın kendisine bir aşk beslediğini öğrenecek ve bunu bilinmeyen bir kişi daha duyacak. Meltem ise Tarık ve Sıla’nın evli olduğunu bilmediği halde Sıla’nın ailesini arar. Meltem’i burada büyük bir sürpriz bekliyordur. Benim düşünceme göre Sıla ve Tarık’ın evliliklerini öğrenir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Meltem Sıla ve Tarık’ın evliliğini öğrenince ne yapacak? Yeni planı ne olacak?

[pembetext]Beni Bırakma 44. Bölüm Özeti? Zeynep Esin’in Kızı mı?Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: beni bırakma 43. bölüm özeti beni bırakma 7 mart neler olacak beni bırakma bora zeynep emre


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL