Beni Bırakma 44. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe Tüyoları- Zeynep Esin’in Kızı mı?

Beni Bırakma 44. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe Tüyoları- Zeynep Esin’in Kızı mı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma Atv ekranlarında yayınlanmaya başladığında ilk olarak gerekli izlenmeyi alamamış ancak zamanla hikaye izleyicinin ilgisini çekmeye başlamıştır. Beni Bırakma’nın 43. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi 44. bölümde neler olacağıdır. Bizlerde Beni Bırakma izleyicilerinin bu taleplerini göz önünde bulundurarak Beni Bırakma dizisi ile ilgili özet ve tüyoları yazımızda paylaşmaktayız. Bizlere dizi ile ilgili yapacağınız yorumlar ile destek olabilirsiniz. Beni Bırakma 8 Mart 44. bölümde olacak olaylar ile ilgili yazımızı yazının devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 44. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe Tüyoları Zeynep- Esin

Beni Bırakma son bölümde; Cengiz Zeynep ile Emre’nin ayrılık sebebini hem Hülya hem Arzu’dan dinlemiş ve kafası iyice karışmıştı. Anlatılanlar inanılacak türden olaylar değildi. Diğer taraftan Esin hastaneye gelmiş ve Zeynep ile şiddetli bir tartışmaya girmiştir. Zeynep ile Esin’in konuşmasına şahit olan Bora ise olan biteni duymuş ve ses kaydından haberdar olmuştur. Meltem ise Sıla ile ilgili yeni bir kötülük peşindedir ve Sıla’nın ailesi ile konuşmaya karar verir.

Beni Bırakma 44. bölümde olacak olaylar ile ilgili tüyolarımızı paylaşmak gerekirse; geçen bölümde vermiş olduğum tüyolarda Bora’nın Zeynep’e kalkan görevi üstleneceğini söylemiştim. Bu bölümde Bora sahneye çıkıyor ve Zeynep’i kurtarmak için bahsedilen ses kaydına ulaşmaya çalışıyor. Böylelikle Zeynep’e atılan iftirayı bertaraf edip Zeynep’in gözüne girecek ve Zeynep ise ona ömür boyu borçlu kalacaktır. Bora bu sayede Zeynep’i elde edecektir.

[mavitext]Beni Bırakma Zeynep Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Bora’nın bu hamlesinin nasıl sonuçlanacağı merak konusu iken Esin’in Zeynep’i merdivenlerden itmesi ile dengeler tamamen değişecek (Zeynep- Emre aşkını destekleyenlere iyi haber) Emre’nin ilgisi ise Zeynep’e kayacak ve aşkı alevlenecektir. Öte yandan (bomba bir tüyo olabilir burada kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum.) Hülya yıllar sonra Esin’i Zeynep’in başucunda görecektir. Bu ne demek yoksa Zeynep Esin’in kızı mı? Esin kendi kızına mı iftira attı? Esin’in Zeynep ile olan ilişkisi ve bağı ne olabilir? Bunu zamanla göreceğiz.

Bir önceki bölümde Cengiz’in ne yapacağını merak ediyorduk. Cengiz Zeynep ile Emre’nin arasını düzeltme yolunu seçecek. Diğer taraftan Tarık Meltem’i Sıla’nın ailesini aramasına engel olmuştur. Meltem’in ise durmayacak daha büyük bir plan yaparak Sıla’yı Ankara’nın dışına atmayı düşünecektir. Siz Esin ile Zeynep arasında nasıl bir ilişki olduğunu düşünüyorsunuz? Zeynep Esin’in kızı olabilir mi? Burada benim düşüncem olamaz ancak geçmişte bir ilişkileri var o açığa çıkacak. İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Sizlerde bu konuda yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Etiketler: beni bırakma 44. bölüm özeti beni bırakma 8 mart çarşamba özeti beni bırakma zeynep esinin kızı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL