Beni Bırakma 48. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba- Esin İtiraf Eder!

Beni Bırakma Atv ekranlarında günlük olarak yayınlanmakta ve izleyiciyi kendi hikayesine çekmektedir. Beni Bırakma 47. bölüm özetinden sonra ise en çok merak edilen konulardan bir tanesi de 48. bölümde neler olacağıdır. Bizlerde sizlere 48. bölümde neler olacak? Zeynep Emre’yi kurtarabilecek mi? Esin Zeynep’in suçsuzluğunu ve oynadığı oyunu itiraf edecek mi, tüm bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Beni Bırakma 48. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba- Esin İtiraf Eder!

Beni Bırakma’da heyecan gün geçtikçe artarken Emre Zeynep’in masumiyetini kanıtlayabilecek adamı bulmak için mücedele ederken Zeynep Emre’nin adamın peşinden gittiğini görünce Emre’yi arar ve acı bir sürprizle karşılaşır. Diğer yandan Bora Esin’in Zeynep’e yaptıklarını çok acı öğretecektir. Diğer yanda Veysel ise Sıla’yı da yanına alarak Tarık’tan hesap sormak için şirkete gider. Şirkette Cengiz ile karşılaşan Veysel dengeleri tamamen değiştirecektir. Tarık ise bu durum karşısında sürpriz bir hamle yapar.

Beni Bırakma 14 Mart Çarşamba 48. bölümünde ise; Emre takip ettiği adamın tuzağına düşerek adamlar tarafından dövülmüştür ancak Zeynep’in masumiyetine de çok yaklaşmıştır. Zeynep ise Emre’yi baygın halde bulur. Zeynep Emre’yi kurtarabilecek midir? Bora ise Zeynep’e yaptıklarının bin katını yaşatmak için Esin ile ilgili planını uygulamaya koymuştur. Esin resmen köşeye sıkışmıştır. Esin’in Zeynep’e attığı iftirayı itiraf etmekten başka bir yolu kalmamıştır.

beni bırakma 14 mart çarşamba neler olacak

Tarık ise Veysel’in yanında Sıla’yı sevdiğini söylemiş ve herkesi şoka uğratmıştır. Sıla ise herkesin hayatını kötü etkileyen biri olmamak için çabalar. Tarık’tan ayrılan Meltem ise olanları Sıla’dan bilerek gözü dönmüş bir şekilde Sıla’dan hesap sormaya kalkar. Meltem Sıla’ya ne yapacak? Görüldüğü gibi Beni Bırakma çarşamba günü heyecanlı bir bölümle izleyici ile buluşacak.

Beni Bırakma’da Tarık’ın Sıla’ya olan aşkını itiraf etmesi herkesi şaşırtmıştır. Zaten dizide beklenen budur. Şimdi asıl soru bu tavır ve itiraf karşısında Sıla’nın ne yapacağıdır. Öte yandan Bora ve Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için ayrı ayrı çabalayacaktır. Bora’nın amacı kahraman olmak, Emre’nin amacı ise kafasındaki şüpheleri açığa kavuşturmaktır. Sizce Zeynep’in masumiyetini kim ispatlayacak? Aslına bakılırsa Zeynep bunu kendi yapabilir. Polise gidip şikayetçi olsa pekala her şey ortaya çıkar. Orada çalışmadığı ve yapılan işlemin bir oyun olduğu. Ancak illa bir kahraman çıkacak. Bakalım Zeynep’in kahramanı kim olacak? 

[mavitext]Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti? Emre’yi Bekleyen Acı Sürpriz Ne? Tıklayınız![/mavitext]