Beni Bırakma 5-6 Aralık 168-169. Bölüm Neler Olacak, Özeti

Beni Bırakma 5-6 Aralık 168-169. Bölüm Neler Olacak, Özeti

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma gündüz kuşağı dizileri arasında en çok izlenenler listesinde olmaya devam ediyor. Her bölüm ayrı heyecan ve entrika dolu Beni Bırakma 5-6 aralık 168-169. bölüm neler olacak? Özeti, tüyoları ve ipuçları… Beni Bırakma 

Tarık Sıla’ya ne kadar yaklaşmaya çalışsa da bir türlü istediği karşılığı bulamaz. Üstelik Arzu’nun Sıla ile ilgili şahit oldukları da hem Tarık’ı hemde Arzu’yu hayal kırıklığına uğratır. Bu sırada Sıla ve Kerem ise beklenmedik bir şekilde birbirlerine yakınlaşmaya başlamıştır.

Öte yandan Cansu çoktan evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Arzu Zeynep ve Emre arasında yaşananları ve işin aslını bildiği halde oğlunun sevdiği kıza kavuşmasını istemiyor. Zeynep ise kendini hapisten kurtaranın Bora olduğunu sanıyor ve ona kendini borçlu hissediyor. Asıl tuzağın Emre’ye kurulduğunu bilse her şey çok farklı olacak. Emre hiç beklenmedik bir teklifle Zeynep’e ulaşmıştır.

Fakat Emre’nin ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesine ramak kaldı. Ayrıca Zeynep ve Cansu’nun kardeş olduklarını bir an önce öğrenmeleri gerekiyor. Aksi takdirde iki kardeş aynı erkek için birbirlerine düşman oluyor. Cansu ise Emre’nin kendisini gerçekten sevmediğini bildiği halde evlenmeyi kabul ediyor.

Meltem, Tarık ile birlikte olmak için tüm yolları deniyor. Cansu ise Emre ile birlikte olabilmek için her şeyi yapıyor. Beni Bırakma dizisi 168-169. bölümlerde neler yaşanacak sorusuyla ilgili tahminlerimizi sizlerle paylaştık. Sizler de konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Beni Bırakma dizisine ilerleyen bölümlerde yeni isimler dahil olacak. Yeni oyuncuların dahil olmasıyla birlikte dizide heyecan da artacak. Farklı olaylar entrikalar yaşanmaya başlayacak.  Beni Bırakma 168-169. bölüm gelişmelerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Beni Bırakma 5 Aralık 168. Bölüm-Henüz Yayınlanmadı

Beni Bırakma 5 Aralık 168. bölüm özeti henüz yayınlanmamıştır. Önceki bölümü izlemeyen takipçilerimiz Beni Bırakmanın bu haftaki bölüm özetlerini, 4 Aralık Salı 167. bölüm dahil olmak üzere [kirmizitext]BURADAN[/kirmizitext] takip edebilirler.

Beni Bırakma 6 Aralık 169. Bölüm-Henüz Yayınlanmadı

Etiketler: Beni Bırakma 5 Aralık 168. Bölüm özeti beni bırakma 5 aralık özeti Beni Bırakma 6 Aralık 169. Bölüm özeti beni bırakma 6 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL