Beni Bırakma 50. Bölüm Neler Olacak? 16 Mart Cuma Özeti?

Beni Bırakma 50. Bölüm Neler Olacak? 16 Mart Cuma Özeti?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Emre’nin Zeynep’e olan aşkı bir türlü bitmek bilmez iken Zeynep’in masumiyetini ispatlamadığı sürece Zeynep ile birlikte olamayışı ise Emre’yi kahretmektedir. Zeynep ise Bora’nın etkisi altına girecek mi merak konusu oldu. Peki Beni Bırakma 50. bölümde neler olacak? 16 Mart Cuma özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 50. Bölüm Neler Olacak? 16 Mart Cuma Özeti?

Beni Bırakma 50. bölüm öncesi dizide Esin iyice köşeye sıkışmıştır ve Bora’nın tehditleri karşısında ne yapacaktır. Bora bir taraftan Zeynep’in kahramanı olmaya çalışırken diğer yandan ise Zeynep ile Emre’yi bir arada görünce ne yapacağını bilemez ve Zeynep’i Emre’nin yanında bir şekilde uzaklaştırır. diğer yandan Bora bunun hesabını Emre’den sormak için Emre’nin kaldığı yere giderken Emre’yi ise acı bir sürpriz beklemektedir.

Beni Bırakma’da Esin ise Bora’nın elinden bir şekilde kurtulmuştur ancak Vedat’a yakalanmış ve Vedat’a söylediği yalanlar ortaya çıkmıştır. Tarık ise Sıla’ya aşkını itiraf etmiş ve evliliği gerçeğe çevirmek isterken, Sıla’nın herkesin hayatını mahvettiğini düşünmesinin ardından verdiği karar ise herkeste şok etkisi oluşturur. Peki Beni Bırakma 50. bölümde neler olacak? Yazımızın devamında…

[mavitext]Beni Bırakma Bora Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma 50. bölümde ise; Bora’nın Zeynep ile ilgili Emre’ye söylediği yalan ortaya çıkmıştır. Bora ise Zeynep’in gözünde sarsılan itibarını bir şekilde kurtarmak için çabalayacaktır. Bunun için ise Cengiz’in organize ettiği yemekte Esin’e Zeynep’e yaptıklarını bir bir anlattıracak ve böylece Zeynep’in takdirini kazanacaktır. Diğer yandan Esin için ise bu itiraf tam bir yıkım olacaktır ve Esin için yolun sonu gelecek mi derken Esin hiç hesapta olmayan birinden yardım dileyecektir.

Sıla Meltem’e Tarık’tan uzak duracağına dair söz vermiştir. Bunun için Tarık Sıla’ya yaklaşmaya çalıştıkça Sıla uzaklaşmaktadır. Meltem ise Sıla’yı Tarık’tan uzaklaştırmıştır ve keyfi yerindedir. Ancak Tarık’tan istediği ilgiyi bulamamaktadır. Meltem hala Tarık’ın kendisini sevmediğini anlamamaktadır. Tarık ise kendisini uzaklaştırmak isteyen Sıla’yı Mehmet’in yanında görünce işler iyice karışacaktır. Tarık’ın resmen kıskançlığı tutmuştur. Bakalım bu durum nasıl sonuçlanacak?

[mavitext]Beni Bırakma 51.52. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 16 mart neler olacak beni bırakma 50. bölüm özeti beni bırakma özetleri beni bırakma son bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL