Beni Bırakma 51. 52. Bölüm Özeti? 19-20 Mart Neler Olacak? Tarık’ın Kıskançlığı!

Beni Bırakma 51. 52. Bölüm Özeti? 19-20 Mart Neler Olacak? Tarık’ın Kıskançlığı!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizinin son bölümünde Sıla’yı Mehmet ile gören Tarık kıskançlık krizlerine girmiş ve ne yapacağını bilememektedir. Zeynep ile Emre arasında yakınlaşma olurken, Vedat ise Esin’in söylediği yalanları ortaya çıkartmıştır. Peki Beni Bırakma 19-20 mart 51. ve 52. bölüm özetlerinde ne olacak? Beni Bırakma özetleri yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 51. 52. Bölüm Özeti? 19-20 Mart Neler Olacak?

Beni Bırakma’nın son bölümünde Bora Emre’ye acı sürpriz olarak ölümden daha beter bir şey söylemiş ve Emre’nin kaldığı evin Zeynep ile birlikte ara sıra geldikleri ev olduğunu söylemiş ve Emre adeta ölmekten beter olmuştur. Diğer yandan Sıla ise Meltem ile yüzleşmiştir ve Meltem’e Tarık’ı nasıl çok sevdiğini söylemiştir. Tarık ise Sıla’ya aşkını itiraf ettikten sonra sahte olan evliliğini gerçekleştirmek için çabalamaktadır ve bunun için Sıla ile görüşecektir.

Beni Bırakma son bölümde Bora’nın Zeynep ile ilgili söylediği ara sıra birlikte geldiğimiz ev yalanı ortaya çıkmış ve Bora adeta çıldırmıştır. Çünkü tek sevdiği kadının gözünden düşmektedir. Bunu düzeltmek için Esin’e gerçekleri anlattırıp Zeynep’in gözünde düşen itibarını yükseltmek isteyecektir. Bunun için Cengiz’in düzenlediği yemeği seçer. Esin için ise artık yolun sonu yanaşmış ve ne yapacağını bilemez. Esin hiç beklemediği bir kişiden yardım isteyecektir. Bu kişi benim düşüceme göre ya Seher ya da Zeynep olacaktır.

Beni Bırakma dizisinde Meltem hala Tarık’ın kendisini sevmediğini anlayamamaktadır. Belki bu şekilde anlar. Meltem bu zamana kadar Tarık’ın çevresinde kendisine tehdit olarak gördüklerini diskalifiye etmek için uğraşmış ve sonunda başarılı olmuştur ancak şimdi Tarık ona yüz vermemektedir. Meltem şimdi ne yapacak merak konusudur. Zira Tarık artık kendisini sevmediğini açıkça göstermektedir. Benim düşüncem Meltem’in daha ileri gidip Tarık’ı bir şekilde sarhoş edip kendisine mecbur bırakma yoluna gitmesi olabilir. Bir bebek olayı Meltem ile Tarık’ın evlenmesine neden olabilir. Meltem’in bundan sonraki yol haritası konusundaki düşüncelerinizi yorum kısmından bekliyorum.

Beni Bırakma’da yeni bölüm özetleri henüz açıklanmadı. Ancak Zeynep ile Emre yakınlaşmaya çalıştıkça önlerinden muhakkak bir engel çıkmaktadır. Ses kayını Emre’nin dinlemesi ile işler yoluna girerdi ancak o da olmadı. Bora ise sadece kendisini düşünmektedir. Zeynep’in masumiyetini ortaya çıkarmak gibi bir çabası yoktur. Amacı sadece Zeynep’in kendisini sevmesidir. Sizce Zeynep ile Emre arasında işler yoluna girer mi? Tarık ile Sıla nasıl birlikte olacak? Özetler yayınlandığında yazımızın devamında paylaşacağım.

Beni Bırakma 51. bölümde (Güncelleme) ; Esin son anda Arzu’dan yardım istese de beklediğini bulamaz ve Zeynep’e oynadığı kirli oyunu açıklamak zorunda kalır. Esin için yolun sonu gelmiştir. Emre ve Zeynep Cengiz’in karşısında iki aşık rolünü oynamaya devam ederken Cengiz ikisinin barıştığını herkese ilan eder. Bu durum Bora’nın hiç hoşuna gitmez. Esin’in oyununu ortaya çıkarmak için çabalamaya devam eder. Sıla Meltem’e verdiği sözü tutmaya, Meltem’de Tarık’ı ayrılık fikrinden vazgeçirmeye çalışır. Bu sırada Tarık’ın Sıla’ya sürpriz hamlesi herkesi şaşkına çevirir.

[mavitext]Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 19 mart neler olacak beni bırakma 20 mart özetinde neler olacak beni bırakma 51. özeti beni bırakma 52. bölüm özeti


Yorumlar

 • Misafir

  Lütfen öyle olmasın ya bıktım şu klişe senaryolar dan ??

 • Misafir

  Biz Tarık Sıla sahnesi istiyoruz dedikçe onları ayırmak için çabalıyolar vallahi... Böyle giderse fazla uçmasınlar reytingleri miz iyi diye biz izlediğimiz gibi bırakmayı da biliriz... ??

 • Misafir

  Tarık ve Meltem neden evlensin ki anlayamadım evlenmek zorundalar mı ??

 • Misafir

  İlla araya çocuk mu sokmaları gerekiyor ya lütfen olmasın lütfen????????

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL