Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti? (21 Mart Çarşamba) Tarık Gerçekleri Anlatacak mı?

Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti? (21 Mart Çarşamba) Tarık Gerçekleri Anlatacak mı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Esin köşeye sıkışmış ve her şeyi açıklamak üzeredir. Ancak Esin bu işten sıyrılmak için her şeyi yaparken Zeynep’in masumiyetine Emre inanmak üzeredir. Beni Bırakma özeti yayınlandığında sayfamızda olacak. Ancak bizler 53. bölümde neler olabilir bir bakalım.

Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti? (21 Mart Çarşamba)-

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 21 Mart Çarşamba günü 53. bölümü ile devam ederken, Bora Esin’i iyice köşeye sıkıştırmıştır. Esin her an gerçekleri açıklamak üzere iken Bora Esin’e fiziksel olarak da müdahale etmektedir. Diğer yandan Arzu Zeynep’i hala düşman olarak görmekte ve hala sıkıştırmaktadır. Diğer yandan Emre bu duruma müdahale eder ve Arzu şok olur. Emre tekrar Zeynep’i mi sevmektedir ve ayrılmayacaklar mı korkusu yaşar.

Bora Esin’e eğer gerçekleri açıklanmazsan ben açıklarım ve senin peşini bırakmam der. Esin’i hapse attıracağını söyler. Bora hapishanenin ne kadar kötü bir yer olduğunu anlatır. Esin ise merhamet ister. Esin iyice köşeye sıkışmıştır. Zira Bora’nın elinde Esin’in gazinoda çekilmiş uygunsuz fotoğrafları vardır. Diğer tarafta ise Mehmet Sıla’ya nasıl Tarık’a inanırsın diye kendince kızmaktadır. Bu durumdan Seher şüphelenir. Sanırım Mehmet iyice psikopatlaşacak ve Sıla’nın başına Meltem’den sonra bela olacak.

Cengiz Zeynep ile Emre’yi bir arada görünce çok mutlu olmuş ve ikisinin birlikte olmasından duyduğu gururu herkese söylemiştir. Zeynep olaya müdahale etse de Emre buna izin vermez. Sıla ise Tarık’ı düşünmekte ve onun söylediklerini hayal etmektedir. Sıla o kadar kendinden geçmiştir ki arkadaşlarının teklifini bile görmezden gelir. Meltem ise yeni bir plan peşindedir. Tarık’ın evine gider. Tarık karşısında sert tepki alan Meltem parmağına yüzük takarak Tarık’ı ne kadar sevdiğini göstermek ister.

Meltem Tarık’ı üstü kapalı tehdit ederek Tarık ile ayrılma olayını babasının duyması halinde şirket ile ortaklığını keseceğini söyler. Bunun için Cengiz’in düzenlediği yemeğe birlikte katılmaları gerektiğini söyler. Böylelikle Tarık ile birlikte olma şansını yakalayacak olan Meltem’in bu planı işe yaramaz ve Tarık Sıla ile yemeğe gitmeye karar verir. Meltem ise bu duruma çıldırır. Tarık ailesine Sıla ile evli olduğunu söyleyecektir. Esin ise her şeyi açıklamaya başlar. Esin son dakika da bu durumdan kurtulacak mı? Özet geldiği an sayfamızda paylaşacağım.

[mavitext]Beni Bırakma 54 ve 55. Bölüm Tüyoları Yayınlandı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 21 mart çarşamba neler özeti beni bırakma 53. bölüm özeti beni bırakma özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL