Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti Tüyoları? 27 Mart Salı (Tarık Sıla’ya Aşkını Herkese Söyler)

Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti Tüyoları? 27 Mart Salı (Tarık Sıla’ya Aşkını Herkese Söyler)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının günlük olarak yayınlanan dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Bora Zeynep’i elde edebilmek için tüm kozlarını oynarken Emre Bora’nın bu hareketlerinden şüphelenir ve Bora’yı araştırmaya başlar. Emre Bora’nın gerçek amacını bulabilecek mi? Beni Bırakma 57. bölüm özeti ve tüyoları hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 57. Bölüm Özeti Tüyoları? 27 Mart Salı (Tarık’ın İtirafı)

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizimizde bu hafta yaşanacak olan olaylar ile ilgili bir kaç ipucu ve olacak olaylardan tüyoları sizlerle paylaşmak istiyorum. Beni Bırakma’da bu hafta da geçen hafta da olan olaylar aynen devam edecek ve Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için uğraşacaktır. Bunun için Bora’dan şüphelenen Emre Bora’nın gerçek yüzünü görebilmek için bir araştırmaya girecek. Emre’nin ve Zeynep’in bu merak içinde oluşları ise ikiliyi tekrar bir araya getirecektir.

Bu hafta dizimizde Sıla ise daha fazla dayanamaz ve gitmeye karar verir. Bunun üzerine Tarık Cengiz’in Sıla’ya davranışı öğrenir ve bunun için bir şeyler yapmak ister. Tarık Sıla’nın acı içinde kıvranmasını ve aşkını içine gömmesini engellemek için hiç beklenmedik bir anda aşkını herkesin içinde itiraf eder. Tarık sonunda Sıla’ya olan aşkını herkese söylemiştir. Seher ise Meltem’in oynadığı oyunun Cengiz’in görmesini sağlayacaktır. Diğer yanda Esin ile Bora’yı bir arada gören Zeynep ise Bora’yı sıkıştıracaktır.

[mavitext]Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Emre Zeynep ile Bora’yı görünce Bora bir kez daha Emre’nin göz hapsine girecektir. Emre Bora’nın Zeynep’in hayatına elini kolunu sallaya sallaya nasıl girdiğini araştırmaya devam edecektir. Esin ise Cansu’da dahil herkesin güvenini kaybetmiş ve ağır bir yenilgi almak üzeredir. Esin kendisini kurtarmak ve üzerindeki tüm şüpheleri yok etmek için harakete geçerken karşısında hiç beklemediği zorluklar çıkacaktır.

Beni Bırakma dizimizin salı günü yayınlanacak bölümünün en önemli olayı Tarık’ın aşkını artık herkese itiraf etmesidir. Sayar ailesi şimdi ne yapacak? Tarık’ın bu durumunu kabul mu edecek yoksa karşı mı çıkacak? Cengiz ortaklık dolayısıyla Meltem ile Tarık’ın evlenmesini istiyordu. Şimdi Meltem’in oyunlarını da öğrendi acaba hala Meltem mi diyecek? Yoksa ortaklık olayını görmezden gelip Tarık’ın mutluluğunu mu isteyecek? Burada Meltem’in davranışları ile ilgi bazı düşüncelerimi söylemek istiyorum. Meltem’i izleyiciler olarak kötü görüyoruz. Ancak siz kendinizi Meltem’in yerine koyun. Sizin 10 yıldır devam eden bir ilişkiniz var ve bir anlamda sözlüsünüz (10 yıl kim bekler orası tartışılır). Uzun süren ilişkinizde bir gün sevdiğiniz adam başka bir kız ile ilgilenmeye başlıyor ve bir anlamda sizi aldatıyor. Bu durumda siz ne yapardınız?

[mavitext]Beni Bırakma 58. Bölüm Tüyoları Açıklandı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 27 mart neler olacak beni bırakma 57. bölüm özeti beni bırakma özetleri tüyoları


Yorumlar

  • Misafir

    Sevdiği adam mı? Meltem mi Tarık ı seviyor? Kendi ağzıyla aslında sevmediğini söyledi sanırım siz orayı kaçırdınız... Ki kaldı ki ben kendimi Meltem in yerine koymaya çalışıyorum evet ama olmuyor koyamıyorum ben olsaydım Meltem in yerinde beni istemeyeni bende istemem der çeker giderdim 10 yıl değil isterse 50 yıllık olsun...ama o kalıp kıza zarar vermeyi onu kötü yola itmeyi seçti... Ve Tarık aslında onu bırakmayı düşünmüyordu ama yaptıklarını gördükçe soğudu adam... Meltem ne yaptıysa kendi kendine yaptı.. Eğer dursaydı bu kadar pislik yollara başvurmasaydı böyle olmazdı... Ve ben Meltem in asla Tarık ı sevdiğini düşünmüyorum malesef... ?

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL