Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti? 28 Mart Tüyoları! Sıla Pes Eder!

Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti? 28 Mart Tüyoları! Sıla Pes Eder!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma dizisinde salı günü bölümünden sonra en çok merak edilen konulardan bir tanesi de çarşamba günü olacak olaylar oldu. Peki Beni Bırakma 28 Mart Salı günü gerçekleşecek olaylar ve 58. bölüm tüyoları açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 58. Bölüm Özeti? 28 Mart Tüyoları! Sıla Pes Eder!

Beni Bırakma tüm heyecanı ile bu haftada izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizimizde bu hafta Cengiz Meltem’in oyunlarına gelmiş ve Sıla’ya hiç olmayacak bir teklifte bulunarak Tarık’ın hayatıdan ve ailesinden uzak durmasını söylemişti. Bunun üzerine Sıla evi terk etmeye çalışmış ancak Tarık peşine düşmüştü. Tarık Cengiz’in para teklifini öğrenmiş ve yanına aldığı çek ile babasının kapısında bitmişti. Babasına hesap soran Tarık sonunda Sıla’yı bulacağı yer aklına gelmiş ve daha önce gittikleri parka gitmişti.

Parkta bulunan göl kıyısında ise bir kadın cesedinin alındığını görmüş ve Sıla’sının intihar ettiğini sanmıştı. Tam ümidini kesmişken Sıla’yı bulmuştu. Ailesine Sıla’yı sevdiğini söyleyen Tarık’ın bu açıklamalarından sonra ise Sıla hala Tarık’ın kendisini ve ailesini zor durumda bıraktığını düşünmekteydi. Zeynep ve Emre ilişkisinde ise Emre artık Zeynep’in suçsuz olabileceğini ve Bora’nın bir işler çevirdiğini anlamıştır. Bunun için Bora’yı Emre takip ederken, Esin’i ise Zeynep takip etmiş ve ikisinin bir araya geldiklerini görünce şok olmuşlardı.

Beni Bırakma 28 Mart 58. bölüm tüyolarında ise; Bora’yı uyuttuğunu düşünen Esin Bora’dan hiç beklemediği bir darbe alacaktır. Bora Esin’in kendisini kandırma çabasını fark edecek ve ona bunun hesabını soracak. Gelelim Sıla Hanıma. Tarık Sıla’yı ikna etmek için çok uğraşır ancak Sıla yine kendince Tarık’ı daha fazla yormamak için boşanma davası açmaya karar verir. Diğer yandan gerçekleri öğrenen Cengiz ise Meltemle yüzleşecektir.

Cengiz Meltem’e ağzına geleni söylerken Meltem aldığı bu yenilgi sonrasında vazgeçer. (şaka) Tabiki vazgeçmez iyice hırslanır ve daha çok Tarık’a sahip olmak için çalışacaktır. Meltem’in öyle kolay kolay Tarık’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Arzu ise gerçekleri öğrenmek için Zeynep ile konuşmaya gider. Emre ise Bora’nın Zeynep ile ilgili planını öğrenmek isterken Bora tarafından hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Gördüğünüz gibi Sıla yine pes etmiş ve Tarık’tan boşanma kararı almıştır. Sıla bazı yönleri ile Zeynep’e benzese fena olmaz. Çabuk pes ediyor. Siz Sıla ile Tarık’ın boşanacağını düşünüyor musunuz?

[saritext]Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti? Zeynep Şok Olur! Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni bırakma 28 mart neler olacak beni bırakma 58. bölüm özeti beni bırakma sıla ile tarık boşanacak mı


Yorumlar

 • Misafir

  Tarık ve onun bu kadar çırpınışını görmezden geliyor ya sıla bence boşansın ve hatta dizi fınal yapsın bizde kurtulalım bu kadar saçmalıktan.

 • Anonymous

  AY BENİ BIRAKMA FİNAL YAPSIN BU SEZON BÖYLE SENARYOLAR OLURMU BU DİZİDE FİNALİ HAK EDİYOR

 • Misafir

  Valla bu sıla Tarık ı yormamak için boşanmaya kalkıyosa öyle daha çok yoracak haberi yok ??

 • Derin

  Yokya final olmasın :)

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL