Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti? 29 Mart Perşembe Tüyoları! Zeynep Şok Olur!

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti? 29 Mart Perşembe Tüyoları! Zeynep Şok Olur!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 58. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin 59. bölümü oldu. Beni Bırakma 29 Mart Perşembe 59. bölüm tüyolarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde yorumlarınızla dizi ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti? 29 Mart Tüyoları! Zeynep Şok Olur!

Beni Bırakma’nın son bölümünde Meltem ile yüzleşen Cengiz Meltem’e ağzına geleni söylemişti. Yeni bölümde Cengiz Meltem’in gazete haberini kendisinin yaptırdığını öğrenir. Meltem şimdi köşeye sıkıştın derken Meltem’in imdadına arkadaşı Buse yetişecektir. Buse haberi kendisinin yaptırdığını söyler. Böylelikle Meltem Tarık ile yeniden bir arada olacak ve Sayar ailesinin gelini olacaktır. Buse Cengiz’e Meltem’in haber ile ilgili bir alakasının olmadığını söyler.

Beni Bırakma’da bu bölümde Sıla yine kendince işler yapmaya devam eder. Sıla Tarık’tan uzak kalmak için Tarık’a yurtta kaldığı yalanını söyleyip kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaya karar verir. Sıla daha öncede kendi ayakları üzerine durmaya karar vermiş ancak pek başarılı olamamıştı. Esin Bora’dan kurtulur. Ancak bu sefer Bora Esin’e vereceği cezayı değiştirir. Yani Esin’i öldürmekten beter etmek için Esin’in hiç beklemediği bir plan yapar.

Bora Esin’in hiç tahmin etmediği birine Esin’in evine girdiğini söyleyerek Esin’i köşeye sıkıştırmaya çalışır. Bu kişi kimdir? Yoksa Vedat mı? Bu durum Esin için yolun sonu demektir. Emre ise hayatının en büyük ikinci hatasını yapmak üzeredir. Birinci en büyük hatası Zeynep’in kötü biri olduğuydu. İkinci en büyük hatası ise aynı şeye ikinci kez inanması olacak. Emre Bora’nın sözlerine inanır ve Zeynep tarafından yeniden ihanete uğradığını düşünür. Emre bunu guruna yediremez ve Zeynep’e ağzına geleni söyler.

Zeynep Emre’nin bu sözlerinden sonra soluğu Bora’nın evinde alacaktır. Zeynep Bora’dan hesap sormak için geldiği evde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Zeynep’in karşılaştığı sürpriz ne olabilir? Evet dizimizde yeniden başa döndük. Sıla yine Tarık’tan kaçıyor. Emre ise Zeynep’e yine inanmıyor. Kötüler hep galip geliyor. İyiler ne zaman galip gelecek ve mutlu olacak? Bunu dört gözle bekliyoruz. Siz dizimizin son bölümü hakkında verdiğimiz tüyoları da göz önünde bulundurarak neler söyleyebilirsiniz?

[saritext]Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti? Esin Ölmedi ve Hain Planı? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni bırakma 29 mart perşembe neler olacak beni bırakma 59. bölüm özeti beni bırakma esin ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL