Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Ocak Pazartesi Neler Olacak?

Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Ocak Pazartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının yeni günlük dizisi Beni Bırakma heyecan dolu bölümlerle devam ederken Emre ve Zeynep arasında bir aşk başlar. Öte yandan Emre mektubu okuyamaz. Tarık ise Sıla’yı okuması için ikna edebilecek mi? Ben Bırakma 15 Ocak Pazartesi 6. Bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Ocak Pazartesi Neler Olacak?

Beni Bırakma kaldığı yerden devam ederken Cansu’nun Emre için oynadığı oyun içinden çıkılamaz işler açar. Emre ise Cansu yerine Zeynep ile İstanbul’u gezerken Zeynep’e aşık olur. Zeynep’te Emre’ye aşık olmuştur. Diğer taraftan Cansu Emre’nin Zeynep’i gördüğünde kaçacağını ve Emre ile evlenmekten kurtulmayı planlamaktadır. Öte yandan Zeynep bir türlü gerçekleri açıklayamaz. Bunun için mektup yazar. Emre mektubu bir türlü okuyamaz. Emre ile Zeynep romantik anlar yaşarken yanlarına Cansu gelir ve annesinin planını uygulamaya koyar.

Beni Bırakma 6. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Ancak 6. bölümde Cansu Zeynep’in Emre’yi aldattığını ve Cansu olmadığını amamcının para olduğunu söyler. Bu durum Emre’de şok etkisi oluştururken Zeynep ağlayarak olay yerini terk eder. Diğer taraftan Sıla’nın annesini hastaneye Tarık yetiştirir. Sıla’nın annesi Tarık’a kızını kaçırmasını ve okuması için yardımcı olması gerektiğini söyler. Tarık Sıla’nın annesinin sözüne uyacak mıdır? Tarık Sıla’yı da alacak ve Ankara’ya gelecektir. Bu durum ailesinin hoşuna gitmese de Tarık Sıla’dan hoşlanmıştır. Sıla da Tarık’tan hoşlanır.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Sıla’dan sadece Tarık’ın ailesi değil Tarık’ın nişanlısı da hoşlanmayacaktır. Diğer taraftan Arzu ise geçmiş yılların açığa çıkmasından korkar. Geçmişte yaşadığı olaylar şimdi yeniden gün yüzüne çıkmak üzeredir. Cengiz tüm olanları duyarsa ortalık iyice karışacak ve Arzu’nun evliliği sona erecektir. Arzu bunun olmamaması için her şeyi yapacaktır.

Beni Bırakma 6. Bölüm Resmi Özeti

Gerçek Cansu Zeynep ve Emre’nin bulunduğu yere gider. Zeynep’in kendisini aldattığını ve onun yerine geçtiğini söylemesi üzerine Emre büyük şaşkınlık yaşar. Zeynep gerçek Cansu’nun hakaretlerine daha fazla dayanamaz ve ağlayarak mekandan uzaklaşır. Ertesi gün Cansu’nun sözlerini düşünen Emre Zeynep ile görüşmek ister.

Gerçekleri annesine anlatan Cansu Esin’i harekete geçirir. Esin hızlı davranarak bir an önce bu rezilliği örtbas etme derdindedir. Fakat Seher Emre’nin aşık olduğu kızın Esin’in kızı değil Zeynep olduğunu öğrenir. Seher memnundur. Fakat Arzu Emre’nin istemeden de olsa ailelerine ciddi bir tehlike getirdiğinin farkında değildir. Bu durumda Arzu’nun ne yapacağı merak konusudur.

Beni Bırakma 6. Bölüm Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 15 ocak beni bırakma fragmanı 15 ocak beni bırakma özeti beni bırakma 15 ocak özeti beni bırakma 6. bölüm özeti


Yorum yaz