Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti? 30 Mart Tüyosu (Esin Ölmedi – Esin’in Hain Planı)

Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti? 30 Mart Tüyosu (Esin Ölmedi – Esin’in Hain Planı)

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile 60. bölümde de devam ederken dizinin son bölümünde Esin’in akıbeti belli oldu. Beni Bırakma 60. bölüm özeti yayınlanıncaya kadar bu bölüm ile ilgili tüyolarımızı paylaşmak istiyorum. Beni Bırakma 30 Mart Cuma günü tüyolarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti? 30 Mart Tüyosu (Esin Ölmedi)

Beni Bırakma 58. bölümde Esin Bora tarafından silah ile öldürülmek üzere idi. Dizide 59. bölüm özeti belli olduğunda Esin’in akıbet ile ilgili bir bilgi olmadığı için Esin’in akıbetini paylaşamamıştık. Esin’in akıbeti 60. bölümde belli oldu ve Esin’in ölmediği ortaya çıktı. Beni Bırakma’da Esin Bora’nın evine girmiş ve orada kendisine ait olan fotoğraflar ve ses kayıt cihazını almıştı. Bora adamını peşinden göndererek Esin’i yakalamış ve silahını ateşlemişti.

Beni Bırakma 30 Mart 60. bölüm tüyolarında ise; Sıla Tarık’tan uzak durmak için ne kadar çabalasa da bir türlü Tarık’tan uzaklaşamaz. Tarık Sıla’ya her an bir sürpriz yapmaya hazırlanır. Tarık artık Sıla’yı geleceğinin bir noktasına eşi olarak görmüştür ancak Sıla bu düşünce de değildir. Tarık bir sürpriz yapmak isterken Sıla Tarık’a bir sürpriz yapacaktır. Muhtemelen bu sürpriz boşanma ile ilgili olabilir. Diğer yanda dizimizin kötü karakteri Meltem ise kötülük yapmadan duramayacak ve Sıla’nın hayatını karartmak için harekete geçer. Meltem’in Sıla için sinsi bir planı vardır.

[mavitext]Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 30 mart neler olacak

Zeynep ve Emre cephesinde ise iki aşık artık bir karar almış ve hastanede bir arada çalışmayacaklardır. Bu arada Zeynep’e deli gibi aşık olan Bora yıllardır sakladığı kutuyu Zeynep’e verecektir. Bu durum Zeynep ile Bora arasında yeni bir yol açılmasını sağlarken Emre ise Zeynep ile Bora’yı sürpriz bir şekilde hiç beklenmedik bir halde görecektir. Gelelim Esin hanıma. Esin Hanım Bora’nın elinden yine kurtulmuş ve yeni bir palan yapmaktadır. Bu plan dizide tüm dengeleri değiştirecek kötü bir plandır. Zeynep’in tüm hayalleri bu plan ile yerle bir olmaya çok yakındır.

Beni Bırakma dizisinde Esin’in planı ne olabilir? Yoksa Zeynep’i öldürmeyi mi planlıyor. Zira Zeynep’i öldürürse ortada kendisi adına bir sorun kalmayacak ve tüm sorunlardan kurtulacaktır. Zeynep Esin’in bu kötü planından kurtulabilecek mi? Diğer taraftan Sıla’nın Tarık’a hazırladığı sürpriz boşanma ile ilgili mi? Sıla son olarak yurt müdüründen boşanma ile ilgili yardım istemişti. Tarık ile Sıla boşanacak mı? Tüm bu gelişmeleri ile Beni Bırakma 30 mart Cuma Atv ekranlarında olacak. İyi seyirler.

[mavitext]Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 30 mart neler olacak beni bırakma 60. bölüm özeti beni bırakma esin öldü mü beni bırakma sıla tarık boşanacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL