Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi Zeynep Kurtulabilecek mi?

Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi Zeynep Kurtulabilecek mi?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma’da heyecan yeni hafta da bitmek bilmiyor. Dizinin 60. bölümünden sonra ise en çok merak edilen konulardan bir tanesi 61. bölüm özeti oldu. Peki Beni Bırakma 61. bölümü özeti yayınlandı mı? Zeynep düştüğü zor durumdan nasıl kurtulacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi Zeynep Kurtulacak mı?

Beni Bırakma resmi özeti elimize ulaşıncaya kadar dizinin 61. bölümünde neler olabilir bakalım. Beni Bırakma’nın 60. bölümünde gerçekleşecek olayların devamı niteliğinde olacak olan 61. bölümde işler karışacağa benziyor. Biliyosunuz dizinin bir kaç bölümünden beri Esin’in her an sonunun yaklaştığını görmüş ha şimdi işi bitecek, ölecek ya da tüm gerçekler ortaya çıkacak diye ümitlenmiştik. Ancak her bölümde Esin bir şekilde kurtulmayı başardı. Bu durum bizleri bir kez daha ümitsizliğe sokarken yine mi kötüler kazanacak sorunu akıllara getirdi.

Beni Bırakma’da Esin öyle bir hamle yapıyor ki bu hamle Zeynep’in tüm hayallerini ve hayatını alt üst edeceğe benziyor. Zeynep’in bir kez daha hayalleri sönecek mi? Zeynep bir kez daha mı iftiraya uğrayacak? Zeynep bu durumdan nasıl kurtulacak? Bunu zaman içinde göreceğiz. Ancak şu bir gerçek ki artık işler Esin üzerinden yürümüyor. Ben dizide Esin’in artık saf dışı kalmasından yanayım. En azından bir süre saf dışı olabilir. Zira çizgi filmlerdeki kötü karakterler gibi her bölümde ortalarda dolaşması izleyicileri sıkmaya başladı. Bunu gelen yorumlardan anlayabiliyoruz.

beni bırakma 2 nisan neler olacak

Dizimizin kavuşamayan aşıkları Sıla ve Tarık’ın bu sefer sorunu Sıla’nın ta kendisi oldu. Sıla bir şekilde kendisini sorumlu hissederek Tarık ve ailesine zarar verdiğini düşünmekte ve Tarık’tan boşanma kararı almıştır. Garibim Tarık ise Sıla’yı nasıl mutlu ederim diye sürprizler hazırlamaktadır. Tarık gibi bir insan bu zamana kadar hiç bozmadığı düzenini Sıla için bozmuşken, Sıla şimdi gideceğim, ayrılacağım diye tutturuyor. Sen zaten adamın tüm düzenini bozdun. Bundan sonra gitsende onun düzeni daha da bozulacak. Bu sözleri biri Sıla’ya söylemeli, yoksa Sıla’yı tek başına Meltem’in pençeleri bekliyor.

Meltem Sıla’dan hesap sormak için sinsi bir plan peşindedir. Bu planları Tarık ve Sıla birlikte olurlarsa çözeilirler. Aksi halde yalnız kalırlarsa Meltem’in işi kolaylaşır. Diğer taraftan Bora’nın zaman sonra Zeynep’in kendisini sevmediğini anladığı anda Zeynep’e de kötülükler yapacağını düşünüyorum. Zira hasta bir karakter. Bakalım Zeynep bu zorluklardan nasıl kurtulacak? Esin’in planı işe yarayacak mı?

[saritext]Beni Bırakma 61. ve 62. Bölüm Özetleri Tüyoları Yayınlandı ? Tıklayınız![/saritext]

Beni Bırakma Jenerik Müziği Videosu

Etiketler: beni bırakma 2 nisan neler olacak beni bırakma 61. bölüm özeti beni bırakma zeynep kurtulabilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL