Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti Tüyoları! 3 Nisan Salı Tarık’ın Resti!

Beni Bırakma dizimizin bu hafta da geçen haftanın yankıları devam ederken dizide Zeynep ile Emre arasında ipler kopma noktasına gelirken, Tarık ile Sıla arasında ise Sıla’nın boşanma davası açmak istemesi işlerin iyice karışmasına neden oldu. Tüm bu durumlar Sayar ailesinin dağılmasına yol açarken Tarık’ın babasına resti ise salı gününün en çok konuşulan konularından biri oldu. Peki Beni Bırakma 62. bölüm özeti yayınlandı mı? 3 Nisan salı günü neler olacak? 

Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti Tüyoları! 3 Nisan Salı Tarık’ın Resti!

Beni Bırakma son bölümde Emre ile Zeynep’in arasında ipler kopma noktasına gelirken Bora bu durumdan bir hayli memnundur. Zeynep ise Bora’nın kirli geçmişinden habersiz çocukluk arkadaşını bulduğu için çok mutludur. Bora’yı akşam yemeğine davet ederek Hülya’ya sürpriz yapar. Öte yandan Emre ise Bora’nın Zeynep’in çocukluk arkadaşı olduğundan habersiz Esin’in Zeynep hakkında söylediklerine hak verir. Bu durumdan mutlu olan Bora ise Zeynep ile hayal ettiği hayatı kurmaya çok yaklaşır. Bu arada Meltem ise Sıla’dan Tarık’tan uzak durma sözünü alır.

Meltem bu sözü alır ancak gazete haberinin kendisinin yaptığını Sıla öğrenirse Tarık’tan bir daha ayıramayacağını düşünür. Bu yüzden Sıla’yı Ankara’dan uzak tutacak yeni bir tuzak kurar. Diğer yandan Tarık ise büyük sürprizi olan evi Sıla’ya gösterdiğinde boşanma dilekçesini de karşısında bulur. Diğer yandan Esin ise Emre’nin bilgisayarından Zeynep’in kötü fotoğrafını tüm hastane personeline gönderir ve şüpheleri üzerinden kaldırır. Zeynep ise olanlardan habersiz hastaneye gelir.

[pembetext]Beni Affet 2-3 Nisan Özetleri? Tıklayınız![/pembetext]

beni bırakma 3 nisan neler olacak

Beni Bırakma 3 Nisan Salı günü tüyolarında ise Zeynep başına gelen bu kötü olaylardan sonra Hülya’yı bu durumdan uzak tutmaya çalışacaktır. Emre ile Bora ise bu işi yapanın birbirleri olduğunu düşünürler ve birbirlerinden şüphelenirler. Kötülük abidesi Esin ise kendini kurtarmak için elinden geleni yapmış ve sonunda olayın içinden sıyrılmayı başarmıştır. Olayları geriden sakin bir şekilde izlemektedir.

Tarık Sıla cephesinde ise Cengiz Tarık’ın aldığı evi öğrenecek ve Tarık’tan hesap soracak. Tarık Sıla’ya öyle aşıktır ki, hani derler ya babam gelse yerim, babası Cengiz’e rest çekecek. Kötü kadın (2) Meltem ise kendisini Tarık’a gururlu bir kadın gibi göstermeye çalışacak. Sıla’nın Tarık’a söylediği yalanı ortaya çıkarmaya çalışarak onu Tarık’ın gözünden düşürmeye çalışacak. Biliyorsunuz Sıla yurt da kaldığı yalanını atmıştı. Beni Bırakma’da yaşanan son gelişmeler bunlardır. Siz Tarık’ın babasına restini nasıl değerlendiriyorsunuz? 

Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti Tüyoları! 3 Nisan Salı Tarık’ın Resti! (4 Yorum)

  1. Çok iyi yapıyo ne bapsın babası da o meltem cadısına inanıp tarık ı karşısına almasın ne onu savunup duruyo.. .