Beni Bırakma 63. Bölüm Özeti Tüyoları? 4 Nisan Çarşamba Emre Tuzağa Düşer!

Beni Bırakma 63. Bölüm Özeti Tüyoları? 4 Nisan Çarşamba Emre Tuzağa Düşer!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Zeynep’in bir kez daha tuzağa düşmesi sonrası Zeynep’in ne yapacağı merak konusu iken Emre Zeynep ile ilgili bulduğu bir ipucuna gidecekken tuzağa düşer. Beni Bırakma 63. bölüm özeti açıklandı mı? Yeni bölümden tüyolar neler? Tüm bilgileri ve tüyoları yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 63. Bölüm Özeti Tüyoları? 4 Nisan Emre Tuzağa Düşer!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma son bölümleri ile heyecanı iyice artırmış durumda. Özellikle bu bölümde Sıla ile Emre’nin başına gelenler sevenlerini üzeceğe benziyor. Beni Bırakma dizisinin yeni bölümünde Zeynep iftiraya uğramıştı. Bu durum Zeynep’i tekrar üzerken Zeynep’in ne yapacağı da merak ediliyordu. Zeynep yeni bölüm ile birlikte kimsenin beklemediği bir harekette bulunurken herkesin Zeynep’e kötü kadın muamelesi yapması ise canları sıkmıştır.

Hülya Zeynep’e sürpriz yapmak için hastaneye giderken Zeynep’in başında kötü bir şeyler olduğundan şüphelenir. Zeynep ise olanlara son vermek için bir hamlede daha bulunacaktır. Hastanede herkes Zeynep’e cephe alacak Zeynep’e inanan tek kişi ise Vedat olacaktır. Vedat ise Zeynep’in başına gelenler ile ilgili Zeynep’in ailesi ile görüşmeye gidecek ve karşısında yıllar önce görüştüğü Hülya’yı görünce çok şaşıracaktır. Hülya’da Vedat’ı daha önce hastanede görmüştü. Vedat ile Hülya yıllar önce sevgili idiler ve Esin onları ayırmayı başarmıştı. Zeynep’in Vedat’ın kızı olmasından şüpheleniyorum.

[mavitext]Beni Affet Çarşamba Neler Olacak? Cüneyt Pınar Aşkı mı? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 4 nisan neler olacak

Beni Bırakma yeni bölüm tüyolarında ise Meltem Tarık’ı kazanmak için gözünü karartacaktır. Meltem’in bu oyunlarından habersiz Sıla ise Meltem’in ağına düşmekten kurtulamaz. Meltem Tarık’ı bir şekilde Sıla’ya yönlendirince Tarık gördükleri karşısında Sıla’ya olan aşkı da hayal kırıklığına uğrar. Burada ne olduğu bilinmemekle beraber Sıla’nın bir erkeğin kollarında olma olasılığı yükse gözüküyor. Meltem sağlam bir tuzak kurmuştur.

Beni Bırakma ikinci tüyoda ise Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak ve Zeynep’in gözündeki değeri tekrar kazanmak için bir ipucu bulduğunu düşünerek peşinden gider. Ancak Bora Emre’ye bir tuzak kuracaktır. Uzun süre ortalarda gözükmeyen Cansu Bora’nın bu tuzağını fark edecek ve Zeynep’ten yardım dileyecektir. Ancak Emre için artık çok geçtir. Emre nasıl bir tuzağın içindedir? Tarık Sıla’nın tuzağa düştüğünü ve bunu yapanın Meltem olduğunu öğrenebilecek mi? Tüm bu soruların cevabını bir sonraki bölüm tüyolarında paylaşacağız.

[saritext]Beni Bırakma 64. 65. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: beni bırakma 4 nisan çarşamba olacaklar beni bırakma 63. bölüm özeti beni bırakma sıla tarık ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL