Beni Bırakma 64. 65. Bölüm Özeti Tüyosu? 5-6 Nisan Zeynep Ölecek mi?

Beni Bırakma 64. 65. Bölüm Özeti Tüyosu? 5-6 Nisan Zeynep Ölecek mi?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma’da heyecan ve aksiyon bu bölüm ile birlikte yükseliyor. Beni Bırakma dizisinde son olarak Emre tuzağa düşmüştü. Emre’nin bu tuzaktan kurtulup kurtulmayacağı merak konusu iken dizinin 64. ve 65. bölümlerinde olacak olaylar da merak edildi. Peki Beni Bırakma 64. ve 65. bölüm özetleri tüyoları yayınlandı mı? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 64. 65. Bölüm Özeti Tüyosu? 5-6 Nisan Zeynep Ölecek mi?

Beni Bırakma son bölümünde Zeynep Esin’in yapmış olduğu tuzağa düşmüş ve Esin tarafından bir kez daha iftiraya uğramıştı. Zeynep bu iftiradan kurtulmak için sürpriz bir hamle yaparken Hülya ise kızının başına gelenlerden şüphelenmişti. Vedat her daim Zeynep’in yanında yer alırken Zeynep’in ailesi ile görüşmeye gitmiş ve Hülya ile karşılaşmıştır. Bu durum geçmiş defterlerin açılmasına neden olacaktır. Son bölümde Meltem ise Tarık’ı elde etmenin yolunun Sıla’yı devre dışı bırakmaktan geçtiğini bildiğinden dolayı Sıla’yı tuzağa düşürmüştür.

Beni Bırakma’da Sıla’nın düştüğü durumu göre Tarık ise hayal kırıklığına uğramıştır. Meltem bir anlamda istediğine ulaşmıştır. Diğer tarafta ise Emre Zeynep’e kendisini affettirmek için bir ipucu bulduğunu düşünür. Ancak bu ipucu Emre’nin tuzağa düşmesine neden olacaktır. Tuzağı kuran kişi ise Bora’dır. Bora’nın tuzağını ise Cansu fark eder ve Emre’yi kurtarmak için Zeynep’den yardım ister. Peki yeni bölümde neler olacak?

[saritext]Beni Bırakma Zeynep Hülya ile Vedat’ın Kızı mı? Tıklayınız![/saritext]

beni bırakma 5-6 nisan neler olacak

Beni Bırakma 64. ve 65. bölümlerde ise Emre ile Bora Zeynep’in masumiyeti için zorlu bir kavgaya tutuşurken Emre’nin Bora’ya zarar verdiğini gören Sadık Emre’ye ateş eder. Sadık’ın bu hamlesi hiç beklenmeyen birinin vurulmasına neden olur. Burada vurulan kişinin net olarak Zeynep olduğunu bilmesekte bizi Zeynep’e götüren cümle ise bu kurşunun adeta herkesi vurması ve tüm dengeleri değiştirmesidir. Burada Cansu ile Zeynep Emre için iş birliği yapmıştı. Kurşunun manen herkesi vurması Zeynep’in vurulması ile mümkün olduğu için Zeynep’in vurulduğunu düşünüyorum.

Beni Bırakma’da Zeynep’in öleceğini düşünmüyorum. Zeynep kurtulacaktır. Öte yandan Tarık Sıla’yı Mehmet’in evinde görür ve çok sinirlenir Mehmet ile kavga eder. Sıla’yı Mehmet’in evinden çıkartır. Sıla ise hala Meltem’e verdiği sözleri düşünür ve Tarık’a bağımsız özgür kız olmaktan bahseder. Meltem ise Tarık’ın yaşadığı hayal kırıklığından faydalanır ve Tarık’ı bir an yalnız bırakmaz. Sıla ise Mehmet’e Tarık’a aşık olduğunu söyler. Mehmet ise hayal kırıklığı yaşar. Beni Bırakma’da Tarık bu sefer Meltem’in tuzağına düştü mü? Bu bölümlerle ilgili yeni bilgiler geldikçe güncelleme yapacağım.

[pembetext]Beni Bırakma 66. 67. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: beni bırakma 5 nisan neler olacak beni bırakma 6 nisan özeti neler olacak beni bırakma 64. bölüm özeti beni bırakma 65. bölüm özeti beni bırakma zeynep öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL