Beni Bırakma 66. 67. Bölüm Özeti? 9-10 Nisan Esin’in Planı Ortaya Çıkar!

Beni Bırakma 66. 67. Bölüm Özeti? 9-10 Nisan Esin’in Planı Ortaya Çıkar!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Emre ve Zeynep arasında tekrar bir yakınlaşma olurken Tarık ile Sıla arasında ise ayrılık rüzgarları esmektedir. Diğer yandan Esin’in kurduğu tuzak ise ortaya çıkmak üzeredir. Peki Beni Bırakma 9-10 nisan 66. ve 67. bölüm özetleri açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 66.67. Bölüm Özeti? 9-10 Nisan Esin’in Planı Ortaya Çıkar!

Beni Bırakma yeni bölüm özetleri henüz açıklanmadı ancak dizinin yeni bölümleri itibariyle Esin’in kirli planı ortaya çıkmak üzeredir. Dizide Esin her seferinde kurduğu tuzakların ortaya çıkmasına rağmen kendisini kurtarmayı başarıyor. Esin ilk olarak Zeynep’e iftira atmış v bu iftirayı Zeynep ortaya çıkarmasına rağmen hem elindeki delilleri kaybetmiş hem de kimseyi inandıramamıştı. Sonrasın Zeynep kendisini aklamaktan vazgeçmiş ancak Bora ortaya çıkarak Esin’in kirli planını delilleri ile birlikte ortaya çıkarmış ve Esin’e de herkesin içinde itiraf etmesini sağlamıştır.

Bora Esin’in itirafının başlangıcında Zeynep ile Emre arasının düzeldiğini duyunca bu itiraftan Esin’i vazgeçirmişti. Sonrasında Esin’i bir kaç kez daha sıkıştırmış ve doğduğuna pişman etmişti. Ancak Esin bir anda Bora’nın bu kıskacından kurtulmayı başarmıştı. Üstelik Zeynep’i ikinci kez vuracak kadar rahat hareket ediyordu. Esin Emre’nin bilgisayarından Zeynep’in internet görüntülerini tüm hastane görevlileri ile paylaşınca Zeynep’in hayatı bir kez daha alt üst olmuştu. Üstelik bu sefer sadece Zeynep değil Emre içinde kendini aklama süreci başlıyordu.

[mavitext]Beni Bırakma Zeynep’in Babası Vedat mı? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 9-10 nisan neler olacak

Emre bu işi yapanın Bora olduğunu düşünüp ona saldırmış Bora Emre’yi tuzağa düşürmüştü. Ancak Cansu Bora’nın planını öğrenince Zeynep’ten yardım istemiş ve sonunda Zeynep ile birlikte Emre’nin bulunduğu ormanlık alana geldiler. Bora Emre’yi vuracakken bir anda ortaya çıkan Zeynep vurulmuş ve yaralanmıştı. Yeni bölüm ile birlikte Bora Zeynep’ten haber alamaz ve bu durum kendisini çıldırtmaktadır zira Emre ile Zeynep’in yakınlaştığını düşünmektedir. Bora’nın korktuğu başına gelir ve Emre dağ evine götürdüğü Zeynep’i iyileştirir ve aralarında bir yakınlaşma meydana gelir.

Emre Zeynep’e paylaşım ile ilgili olayın kendisi ile ilgili olmadığını söylese de Zeynep her şeyin geç olduğunu söyler. Emre Zeynep’e aşkını itiraf etmek üzeredir. Tarık ve Sıla cephesinde ise iki isimde üzgündür. Meltem Sıla’ya Tarık ile aralarının düzeldiğini söylerken Sıla buna inanır. Meltem’in o kadar yalanına rağmen barıştıklarını düşünür. Cansu ise olan olayların sorumlusunun annesi olduğunu düşünür. Esin ise kamera kayıtlarının kendi sonu olduğunu düşünerek hastaneye giderken Cansu ise onu takip etmektedir. Vedat ise suçluyu bulabilmek için kamera kayıtlarının başında beklerken Esin’in kurduğu tüm plan ortaya çıkar. Sizce Esin’in artık suyu ısınmadı mı? Sıla neden hala Meltem’e inanıyor? 

[mavitext]Beni Bırakma Sıla ve Meltem Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 10 nisan neler olacak beni bırakma 66. bölüm özeti beni bırakma 67. bölüm özeti beni bırakma 9 nisan neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL