Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe Zeynep Kaçırılır!

Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe Zeynep Kaçırılır!

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma dizisinde 69. bölüme kadar gelindi. İlk bölümden 69. bölüme kadar Esin’in Zeynep üzerinde yaptığı kötülükler ve Meltem’in Tarık ile Sıla’yı ayırma planlarını gördük. Beni Bırakma 12 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 69. bölümünde de Esin’in Zeynep’e olan kötülüklerini göreceğiz ve Esin bir aşama daha ileri giderek Zeynep’i kaçıracak? Beni Bırakma 69. bölüm özeti yayınlandı mı? Zeynep kurtulabilecek mi?

Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe Zeynep Kaçırılır!

Beni Bırakma dizisinin son bölümünde Emre ve Zeynep Esin’in bıraktığı ipucu ile asıl suçluyu bulmak için harekete geçerken mağazaya gitmişler ve Esin’i bulmaya çok yaklaşmışlardır. Diğer yandan Bora ise Esin’in ipini çekmeye çok yakındır. Sıla ise Tarık’ın yanına gitmiş ancak red yemiştir. Sıla Tarık’ın bu tavrından sonra Tarık’tan vazgeçmemiş ve Meltem’in yalanlarını Tarık’a anlatmaya karar vermiştir. Esin nasıl kurtulacak? Sıla Tarık ile konuşabilecek mi?

Beni Bırakma yeni bölümde ise; Esin bu bölümde Bora ile Arzu’nun engellemelerine rağmen Zeynep’i kaçıracak. Esin artık işi iyice büyüttü ve adam kaçırmaya karar verdi. Esin’in bu hamlesi herkeste bomba etkisi oluşturacak. Emre’de dağ evine gidecek ve işler iyice karışacaktır. Bora ve Emre Zeynep’in Esin tarafından kaçırıldığından habersiz birbirlerini suçlamaktadırlar.

beni bırakma 12 nisan neler olacak

Esin’in ise Zeynep hakkında kötü planları vardır. Diğer yandan Hülya ise Zeynep’in başına gelenleri duyacak ve karakola gidecek, şikayetçi olacaktır. Hülya’nın bu hamlesi ile olaylar bambaşka bir şekilde şekillenecektir. Meltem Tarık’ın iyi niyetini kullanarak onu yanında tutmaya çalışırken, Sıla ise Tarık’ın bir otelde müşteri için gittiğini öğrenir ve Tarık’a kendisini affettirmek için harekete geçer.

Beni Bırakma dizisinde Tarık ile Sıla ilişkisine değinmekte fayda mülahaza ediyorum. İkili arasında bir evlilik var ve Sıla tüm gerçekleri yeni görmüş durumda. Ancak boşanma evrakları Tarık’ın eline ulaşmış durumdadır. Sıla Meltem’in yalanlarını öğrendikten sonra Tarık’ın peşine düşmüştür ancak bu sefer de Tarık Sıla’yı istememektedir. Hani bir söz varya kaçan kovalanır. Önceden Sıla kaçıyor, Tarık kovalıyordu, şimdi de Tarık kaçıyor, Sıla kovalıyor. Bakalım ikili birbirlerine doğru koşabilecek mi?

[mavitext]Bırakma 70. Bölüm Cuma Özeti? Tıklayınız! [/mavitext]

Etiketler: beni bırakma 12 nisan neler olacak beni bırakma 69. bölüm özeti beni bırakma zeynep esinden kurtulacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL