Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti? 16 Ocak Salı Neler Olacak?

Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti? 16 Ocak Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Beni Bırakma

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Beni Bırakma’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin 6. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de 7. bölüm özeti oldu. Beni Bırakma 7. bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti? 16 Ocak Salı Neler Olacak?

Beni Bırakma 6. bölümde gerçek Cansu Emre ve Zeynep’in olduğu yere gelirken Zeynep’in Emre’yi aldattığını ve kendisinin yerine geçtiğini söylemişti. Emre bu duydukları karşısında büyük şok yaşarken Zeynep ise Cansu’nun bu hareketleri ve sözlerine daha fazla dayanamayıp olay yerini terk etmişti. Ertesi gün Cansu’nun sözlerini düşünen Emre ise daha fazla kalbine söz geçiremez ve Zeynep ile konuşmak ister.

Gerçekleri annesine anlatan Cansu Esin’i harekete geçirmiştir. Esin ise hızlıca bu işi ört bas edip asıl amacı olan Cansu ve Emre’yi birleştirme planına kaldığı yerden devam etmek ister. Seher ise Emre’nin aşık olduğu kızın Cansu değil Zeynep olduğunu öğrenir. Bu durumdan oldukça memnun olur. Zira Esin ve ailesinden hoşlanmamaktadır. Fakat Arzu Emre’nin ailesine istemeden de olsa ciddi bir tehlike ile karşı karşıya getirdiğinin farkında değildir. Bu durumda Arzu’nun ne yapacağı merak konusudur.

[mavitext]Beni Bırakma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Bırakma 7. bölüm resmi özeti henüz açıklanmadı. Ancak bazı ipuçlarını paylaşmak istiyorum. Arzu Emre’nin Zeynep ile olan ilişkisini öğrenmiştir. Arzu Esin’in tehditleri ve geçmişteki sırları açığa çıkarmasından korktuğu için oğlu Emre’nin Zeynep ile olan ilişkisini onaylamayacaktır. Öte yandan Cansu’da annesi Esin’in direktifleri doğrultusunda Emre’ye yanaşacaktır. Bir diğer konu ise Tarık ile Sıla durumudur. Tarık Sıla’yı Ankara’ya getirecek ve onun okuması için elinden geleni yapacaktır. Ancak hesaba katmadığı Sıla’ya olan duyguları olacaktır. Sıla ile Tarık birbirlerine aşk ile bağlanacaktır. Bu durumdan Tarık’ın babası Cengiz Bey hoşlanmayacaktır.

[pembetext]Beni Bırakma Cansu Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Beni Bırakma 7. Bölüm resmi Özeti

Resmi özet henüz açıklanmadı.

Etiketler: 16 ocak beni bırakma özeti beni bırakma 16 ocak özeti beni bırakma 7. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL