Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti? 13 Nisan Cuma Emre Zeynep’i Kurtarcak mı?

Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti? 13 Nisan Cuma Emre Zeynep’i Kurtarcak mı?

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Beni Bırakma’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin son bölümlerinde Zeynep Esin tarafından kaçırılmıştır. Esin Zeynep’i görüntüler karşılığında Bora’ya koz olarak kaçırmıştır. Peki 70. bölümde neler olacak? Zeynep kurtulacak mı? İşte 13 Nisan Cuma Beni Bırakma’da yaşanacak olaylar…

Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti? 13 Nisan Emre Zeynep’i Kurtarcak mı?

Beni Bırakma’da son yaşananların temeline baktıktan sonra yeni bölümde yaşanacak olaylardan bahsetmek istiyorum. Beni Bırakma’da son olarak Zeynep’i tamamen bitirmek isteyen Esin Emre’nin bilgisayarından Zeynep’in daha önce internete verilmiş kötü fotoğraflarını hastanede çalışan tüm personelle paylaşır. Vedat bu olaydan hastane personeli işine başlamadan haberi olsa da bir türlü bu olayın önüne geçemez. Görüntüleri yok edemez.

Zeynep hastaneye geldiğinde herkes ona vebalı gibi bakarken durumu kendisine Vedat anlatır ve Zeynep kahrolur. Emre’ye bunun hesabını soran Zeynep Emre’nin “ben yapmadım” sözlerine ise inanmaz. Emre ise bu işi yapanın Bora olduğunu düşünürken Bora ile ciddi bir kavga yaşarlar ve Bora’yı hastane binasından aşağıya atmaya kalkar. Bora Emre’nin elinden kurtulduktan sonra bu işi yapanı bulmak için hastane görüntülerine bakmak için kamera odasına girer ve oradaki elmanı tehdit ederek Emre’yi tuzağa çeker. Bu arada Esin’in hastane görüntülerinden haberi olur. Bora Emre ile kavga ederken Zeynep Sadık tarafından vurulur ve Emre Zeynep’i dağ evine götürür.

[mavitext]Beni Affet 13 Nisan Cuma Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

beni bırakma 13 nisan neler olacak

Esin görüntüleri aldıktan sonra Bora Esin’i takip eder ve görüntüleri elinden alır. Bu arada Esin Zeynep’in dağ evinde olduğunu öğrenir ve Zeynep’i kaçırma girişiminde bulunur. Arzu ve Bora’ya rağmen görüntüler karşılığında Zeynep’i kaçırmıştır. Beni Bırakma 70. bölümde ise; Hülya’nın polise şikayeti sonrası olan biteni Cengiz’de öğrenir. Arzu’nun korktuğu başına gelmiştir ve Sayar ailesi temelden sarsılmıştır. Esin ise Zeynep’i rehin tutmanın rahatlığı ile Bora’yla pazarlığa gelmiştir. Kendisini hapse gönderecek görüntüler karşılığında Bora’ya Zeynep’i verecektir. Ancak Emre Bora’yı takip etmektedir.

Annesinin kötülüklerinden bıkan ve doğru için çalışmaya karar veren Cansu ise mağazadan aldığı müşteri fişlerini tek tek kontrol ederken Esin Ateş ismini görünce şok olur. Cansu suçlunun annesi olduğunu öğrenmiştir. Kovalayan Sıla kaçan Tarık’ın otele geldiğini öğrenince o da gider. Kendisini affettirmek için Tarık’ın oteldeki odasında romantik bir sürpriz hazırlar. Ancak Sıla Tarık ile Meltem’i birlikte göreceğinden habersizdir. Sizce Emre Zeynep’i kurtaracak mı? Esin’in her seferinde kurtulması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: 13 nisan cuma beni bırakma olacaklar beni bırakma 13 nisan cuma neler olacak özeti beni bırakma 70. bölümde neler olacak özeti beni bırakma cuma neler olacak 13 nisan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL