Beni Bırakma 72. Bölüm Özeti? 17 Nisan Salı-Tarık Sıla’nın Ölüm Haberini Alır!

Beni Bırakma 72. Bölüm Özeti? 17 Nisan Salı-Tarık Sıla’nın Ölüm Haberini Alır!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide inanılmaz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Esin’in artık sonu gelirken, Sıla ile Tarık arasında Tarık Sıla’nın ölüm haberini alır. Beni Bırakma 17 nisan 72. bölümde neler yaşanacak? Ayrıntılar haberimizde…

Beni Bırakma 72. Bölüm Özeti? 17 Nisan Sıla’nın Ölüm Haberi!

Beni Bırakma dizisinde Esin konusunda bir türlü yakalanamadığı ve her türlü kötülüğü yapmasına rağmen cezasını çekmediğinin söylemiştik. Ancak yeni haftada Esin cezasını çekecek. Son olarak Emre ile Zeynep kötü adamların elinden kurtulmuştur. Zeynep Emre’nin kendisi ile bu kadar ilgilenmesinden Emre’nin suçsuz olduğunu anlamıştır. Zeynep ile Emre arasındaki aşk yeniden doğmaktadır. Esin ise Zeynep’i elinden kaçırınca Bora’ya tuzak kurarak kendisini kurtaracak delilleri almak için harekete geçer. Ancak Bora Esin’den öndedir.

Cansu ise hastanede gönderilen paylaşımın annesi Esin tarafından yapıldığını anlar ve durumu babasına anlatmak için Vedat’ın yanına gider. Meltem ise Sıla’yı görünce Tarık ile yeni bir aşka yelken açtıklarını Sıla’ya inandırır. Tarık ise Sıla’nın otele geldiğini duyunca hemen onu arar ancak Sıla Ankara’yı terk etmiştir. Emre Cansu sayesinde bu kötülüğü yapan kişinin Esin olduğunu öğrenir. Zeynep ise kendisinin vurulmasında etkili olduğunu düşündüğü Bora’yı hayatından tamamen çıkartır.

beni bırakma 17 nisan neler olacak

Emre Zeynep’in en başından itibaren masum olduğunu ve her şeyi yapanın Esin olduğunu düşünür ve Zeynep’e artık tamamen güvenmektedir. Esin ise Vedat’a giderek elindeki kamera görüntülerini Emre’ye vermemesini ister ancak Vedat Esin’i dinlemez ve elinde bulunan görüntüleri Emre’ye verir. Esin hak ettiği cezayı çeker. Diğer yandan Cengiz’in kalbi Arzu’nun yaptıklarına daha fazla dayanamaz. Dizimizde Sıla Ankara’dan ayrılmıştı. Sıla İstanbul’a doğru otobüs ile gitmektedir. Sıla’nın bindiği Otobüs kaza yapar.

Tarık Sıla’nın İstanbul’a gittiğini öğrendikten sonra otobüsünün kaza yaptığını da öğrenir. Bu durumda harekete geçen Tarık hemen soluğu hastanede alır. Tarık ne yaralı listesinde ne de hastanede Sıla’yı bulamaz. Tarık en sonunda Sıla’nın ölüm haberini alır. Tarık ile Sıla aşkı başlayamadan bitmiştir. Peki Sıla gerçekten öldü mü? Öldüyse cesedi nerede? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sıla diziden çıktı mı? Sizce Sıla diziden çıkmalı mı?

Etiketler: beni bırakma 17 nisan salı özeti beni bırakma 72. bölümde neler olacak beni bırakma cengiz ölecek mi beni bırakma sıla ölüm haberi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL