Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba- Sıla Ölmemiştir!

Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba- Sıla Ölmemiştir!

Yazar: Emre Beni Bırakma

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma’da heyecan kat ve kat artmaya devam ederken dizide Zeynep’in masumiyeti ortaya çıkmak üzeredir. Diğer yandan Sıla’nın ölüm haberini alan Tarık şimdi de Sıla’nın yaşadığını öğrenmiştir. Peki Beni Bırakma 73. bölüm özeti ve 18 Nisan Çarşamba günü olacak olaylar belli oldu mu? Tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba- Sıla Ölmemiştir!

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Beni Bırakma dizisinde Zeynep Esin tarafından kaçırılınca Esin Bora’dan kendisini hapse attıracak delilleri istemiştir. Bora Zeynep için delilleri Esin’e vermeyi kabul ederken Esin ise Zeynep’i buluşma yerine götürmek için gelmiştir. Zeynep ise adamın elinden kurtulup Emre’ye haber vermiş ve Emre tarafından kurtarılmıştır. Esin Zeynep’in kaçtığını anlayınca hemen harekete geçmiş ve Bora’yı kandırmanın hesaplarını yapmıştır. Ancak Bora Esin’den önce davranmıştır.

Buluşma yerine gelen Esin ve Bora değiş tokuş yapacakken Esin Zeynep’in arabada baygın halde olduğunu söyleyip Bora’nın elindeki delilleri almıştır. Esin hemen oradan uzaklaşıp delil kutusunu açınca bir beyaz kağıt üzerine çizilmiş gülen insan resmi ile karşılaşmış ve yazan notta da kandırdım yazmaktadır. Esin kandırıldığını anlarken Bora’da Zeynep’in kurtulduğunu Emre’den öğrenmiştir. Emre Hülya’dan azar işitirken, Zeynep onu korumaya çalışmıştır. Zeynep ile Emre arasındaki aşk yeniden doğmaktadır. Peki çarşamba günü neler olacak?

[mavitext]Beni Affet 18 Nisan Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma’nın jönlerinden Emre Hülya’dan azar işitince daha çok hırslanmış ve bu işi yapan Esin’den intikam almak istemiştir. Emre bir delil bulup Esin’i hapse göndermeyi düşünmektedir. Diğer yandan Cansu ise eldeki görüntülerin Emre’ye ulaşmaması için tek çare kızı Cansu’dan yardım ister. Biliyorsunuz Cansu artık doğru yolu bulmuştu. Bakalım annesine mi yoksa doğruya göre mi hareket edecek. Cansu doğru yola doğru hareket etti ve Esin’e sırtını döndü.

Esin için yolun sonu gelmiştir. Zira görüntüleri Vedat Emre’nin izleyip polise vermesi için Emre’ye verir. Emre’nin istediği ayağına gelmiştir. Böylelikle hem Zeynep’i kurtaracak hem de Hülya annesinin gözüne girecektir 🙂 Bu bölümde en önemli olaylardan bir tanesi ise Sıla’nın yaşadığının Tarık tarafından öğrenilmesi oldu. Tarık Sıla’nın öldüğünün haberini almıştı. Tarık için bundan sonraki hedef Sıla ile arasını düzeltmektir. Mehmet ise Sıla’nın yaşadığından habersiz Meltem’in kapısını çalıp hesap sormak istemektedir. Sizce Esin’in bundan sonra hamlesi ne olabilir? Sıla Tarık ilişkisinin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

[mavitext]Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti? Sıla Tarık Evliliği Ortaya mı Çıkıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 18 nisan çarşamba beni bırakma olacaklar beni bırakma 18 nisan özeti neler olacak beni bırakma 73. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL